Sağlık Bakanlığı işçi alım kuraları ne zaman? Sağlık Bakanlığı işçi alım kuraları ne zaman?

Döviz kuru ve brent petrol fiyatlarında hareketlilik ile beraber akaryakıt fiyatları değişmeye devam ediyor. Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre; Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorin fiyatlarına büyük zam bekleniyor.

MOTORİNE BÜYÜK ZAM GELİYOR

İsrail ile Filistin arsındaki savaş brent petrol fiyatlarını etkilemeye devam ediyor. Savaşın küresel etkilerine bağlı olarak inişli çıkışlı olan fiyatlar değişmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta motorin grubuna yapılan 1 lira 38 kuruşluk zammın ardından bu gece yeni zam daha geliyor. Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 2 lira 55 kuruşluk bir zam bekleniyor. Böylelikle motorinin litre fiyatı 45 lira seviyelerine yükselmiş olacak.

BENZİN FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YOK

Geçtiğimiz hafta motorine yapılan 1 lira 38 kuruşluk zammın ardından Salı gününden itibaren 2 lira 55 kuruşluk yeni bir zam geliyor. Benzin grubunda ise herhangi bir indirim ya da zam haberi bulunmuyor.

İŞTE GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul'da benzin fiyatı: 39,29 TL

İstanbul’da motorin fiyatı: 41,76 TL

Ankara'da benzin fiyatı: 40,07 TL

Ankara'da motorin fiyatı: 42,50 TL

İzmir'de benzin fiyatı: 40,30 TL

İzmir'de motorin fiyatı: 42,72 TL

Van’da benzin fiyatı: 41,07 TL

Van’da motorin fiyatı: 43,44 TL

MOTORİNE ZAM SONRASI FİYATLAR NE KADAR OLACAK?

Zamla birlikte motorinin litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul'da 44,30 TL'ye, Ankara'da 45,06 TL'ye, İzmir'de 45,37 TL'ye yükselecek. Motorine yapılacak 2 lira 55 kuruşluk zam sonrası Van’da fiyatlar; 45,85 kuruşa çıkacak.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ