banner102

Başkan Say’dan ‘Çevre Yolu İmar Planı’ müjdesi

Van’ın Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, ‘Çevre Yolu İmar Planı 1. Etabı’nın tamamlanarak bugün itibariyle askıya çıkarıldığının müjdesini verdi.

Başkan Say’dan ‘Çevre Yolu İmar Planı’ müjdesi

Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan Başkan İsmail Say, çevre yolu ile ilgili yaşanan son gelişmeleri sosyal medya hesabından duyurdu. Van'ın yıllardır  çözüm bekleyen sorunlarından biri haline gelen 'Çevre Yolu İmar Planı'nın müjdesini veren Başkan Say, “Tarafımızca da takibi yapılan ve Van’ımızın en önemli sorunlarından biri olan ‘Çevre Yolu İmar Planı 1. Etabı’ tamamlanmıştır. Bugün itibariyle de askıya çıkarılmıştır. Van’ımıza ve Edremit’imize hayırlı olsun. İlgi ve alakalarından dolayı başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum olmak üzere Van milletvekillerimiz Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal ve Abdulahat Arvas’a teşekkür ederiz” dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
selim   AL
selim AL - 5 ay Önce

Bu onların görevı tşk re gerek yok onları yatmaya göndermedıler

Has Edremitli
Has Edremitli - 5 ay Önce

Sahil Bandı edremit'in göz bebeği ve can damarıdır. Bütün Van'ın da nefes aldığı yerdir. Sahip çıkın ve devamının yapılmasını da bütün Van bekliyor.

Muhlis arar
Muhlis arar - 5 ay Önce

InşAllah doğrudur 5 yıldır çözülemedi insAllah siz çözersiniz

ali şinasi
ali şinasi - 4 ay Önce

80 ilde yapılan çevre yolu çalışmalarında kamulaştırma yapılarak halkın parası verıldı. sadece vanda verılmıo onlar musluman bız kafırmıyız? kanunen yasada oldugu gıbı %40 dan fazla kesılmemesıne ragmen cumhur baskanlıgından %5 kesıntı eklenıp halktan %45 kesmeyı nasıl acıklayacaksınız ?van halkına zulum degılmı ? gerekceye bakarmısınız oralar gelısıp degerlenecek dıyorlar . ya 80 ıl nıye verdınız pekı?. bölge hastanesı trafık ana baba günü kamyonlar tırlar saatlerce aracta beklıruz yol yyok . her gelen bır yalan söyleyıp duruyor cevre yolu yıllardır bu hıkaye bıtmedı . bız baska ulkeyemı baglıyız bı sadece bızım yolumuz yapılmıyor?_

ali şinasi
ali şinasi - 4 ay Önce

sizler bırakın çevre yolunu asıl edremıte baglı suphan mah. bı gelıp baksanıza ??? hdp gelır arkaya atar akp gelır terorıst der Allahın kulu şu mahalleye bi bakmaz pislık göturuyor her yerı. .60 yıldır evım burda bölge hastanesının arkasında köyiçinde yok mu Allahın kulu adam gıbı gelıp şu mahalleye bı duzenleme yapacak bırı .. gelecek secimde oy istıyorsanız edremıtın beynı olan köyiçine yatırım yapın ne yapacaksanız bizde adam gıbı sızı destekleyelım arkanızda duralım sonuna kadar . butun sulalemı9 etkıler sıze destek cıkarım ama su mahalleyı bı yapın artık

Murat Aktaş
Murat Aktaş - 5 ay Önce

Sayın başkan Sahil bandı ilgisizlikten ölmek üzere, lambalar sönük, ağaçlar ve çimler kurumuş, gezip görürseniz belki rahatsız olursunuz.

SIRADAKİ HABER