banner272

Van’da çuval çuval esrar ele geçirildi

Van’nın Gürpınar ilçesinde istihbari çalışmalar sonucu bir ikamette şüphe üzerine yapılan aramada, 650 kilo gram toz esrar, 82 kg. kubar esrar ve silah ele geçirildi.  1 kişi gözaltına alındı.

Van’da çuval çuval esrar ele geçirildi

Van İl Jandarma Komutanlığınca uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti ile mücadele kapsamında yapılan istihbari çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 

Çalışmalar sonucunda, Van’ın Gürpınar İlçesi Çepkenli Mahallesinde bir şüpheli şahsın ikametinde yüklü miktarda uyuşturucu madde bulunduğunun tespit edilmesi üzerine, 27 Ekim tarihinde şahsın evinde arama yapıldı. 

Evde güvenlik güçlerince yapılan aramada, 650 kg toz esrar, 82 kg kubar esrar, 3 adet av tüfeği, 1 adet silah üstü dürbün ve bir miktar av tüfeği fişeği ele geçirildi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zehir tacirlerine meydanı boş bırakmayalım.
Zehir tacirlerine meydanı boş bırakmayalım. - 12 ay Önce

Çocukları, gençliği, insanları zehirleyen; bu illete alışanları günden güne eritip tüketen, toplumu keş ve ayyaş topluluğuna çevirip bitiren ZEHİR/ UYUŞTURUCU ÜRETİCİLERİNE VE TACİRLERİNE hiç kimse göz yummamalıdır. Bu haramzede alçakları, bu katil ve vicdansızları nerede görürseniz onların iğrenç suratlarına tükürün. Onlar gerekli kurumlara haber verin. Onları toplumda insan yerine koymayın, zrnginliklerine ve kibirlerine saygı göstermeyin.

Vanlı
Vanlı - 12 ay Önce

Bu pislij uyuşturucu baronları yüzünden gençlerin hayatı sönmüş. Bu sonradan görmeler yüzünden Van rezil oldu. Altlarındaki arabalara lüks kafelerde oturuşalrına ve konuşmalarına bakın hemen anlarsınız.

banner269

banner260