banner290

Brent petroldeki sert düşüş akaryakıt fiyatlarını değiştirdi! Motorine süper indirim geldi!

Brent petroldeki sert gerileme sonrasında akaryakıt fiyatlarındaki düşüş oldu. Petrol fiyatları ve dolar kurundaki değişimlere bağlı olarak akaryakıt fiyatlarındaki hareketlilik devam ediyor. Akaryakıt fiyatları son 1 haftada 5. kez değişti. Bu gece yarısından itibaren motorinin litresi 58 kuruş indirim geldi.

Brent petroldeki sert düşüş akaryakıt fiyatlarını değiştirdi! Motorine süper indirim geldi!

Başta motorin, benzin olmak üzere akaryakıt fiyatları indirim ve zam haberleriyle araç sahiplerinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Petrolün Aralık 2021’den bu yana en düşük seviyeyi görmesiyle bir süredir üst üste gerileyen akaryakıt fiyatları bugün bir kez daha değişti. İşte 30 Kasım 2022 Çarşamba güncel akaryakıt fiyatları ile son dakika motorin (mazot) indirimi haberinin detayları…

SON DAKİKA: MOTORİNE İNDİRİM GELDİ

Yurt dışındaki ürün fiyatlarındaki gerileme motorin fiyatlarını değiştirdi. Bu gece yarısından itibaren motorine 58 kuruş indirim yapıldı. Böylece son 1 haftada akaryakıt fiyatları 5 kez değişmiş oldu. 12 Kasım’da 1,54 kuruş indirim yapılarak litresi ortalama 24,84 liraya gerileyen motorin litre fiyatına 24 Kasım’da 95 kuruş, dün ise 82 kuruş indirim gelmişti. Böylece 18 günde yapılan indirimin miktarı 3,88 TL oldu.

İŞTE MOTORİNİN GÜNCEL FİYATI

İndirimin ardından motorinin litresi İstanbul'da 22 lira 50 kuruşa, Ankara'da 22 lira 65 kuruşa, İzmir'de ise 22 lira 71 kuruşa geriledi.

BENZİN FİYATLARI

Benzin grubunda ise fiyat değişikliği olmadı. Petrol fiyatlarındaki gerilemeye bağlı olarak benzin litre fiyatına son iki haftada 77 ve 75 kuruş indirim yapılmıştı. Geçen hafta ise 1,16 kuruş indirim yapılan benzine 55 kuruş zam gelmişti. Ancak fiyatlar bir gün geçmeden yeniden değişmiş ve benzine 45 kuruş daha indirim yapılmıştı.

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul
Benzin fiyatı: 20,15 TL
Motorin fiyatı: 22,50 TL

Ankara
Benzin fiyatı: 20,31 TL
Motorin fiyatı: 22,65 TL

İzmir
Benzin fiyatı: 20,32 TL
Motorin fiyatı: 22,71 TL

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan ağırtaş
Kenan ağırtaş - 2 ay Önce

Sizin gazetenizi kutlarım Şehrivan ne diyorsanız aynısı çıkıyor

Toprak
Toprak - 2 ay Önce

Way be super indirim

Vanli
Vanli - 2 ay Önce

Ne büyük indirimli

SIRADAKİ HABER