banner278

İndirime giren yağ izdihama neden oldu! Fiyatı duyanlar kasaların önünde uzun kuyruklar oluştu

Ucuz yağ izdihamı! Fiyatı duyan markete koştu, kasaların önünde uzun kuyruklar oluştu

İndirime giren yağ izdihama neden oldu! Fiyatı duyanlar kasaların önünde uzun kuyruklar oluştu

Müşterisinin yıkamaya getirdiği halı, servet değerinde çıktı: Hemen satın aldım Ağaçların arasında fotoğraf çektiren gelin ve damat, geri dönünce neye uğradığını şaşırdı Faiz indirimi piyasaları hareketlendirdi! Dolar ve altından yeni rekor Yönetmenin ölümüne neden olan oyuncunun 4 yıl önce yaptığı paylaşım tüyler ürpertti Cumhur İttifakı'ndan asgari ücreti 750 lira artıracak hamle geliyor

Sivas'ta toptan satış yapılan bir zincir market 4,5 litrelik ayçiçek yağını indirime soktu. Yağın 59.90 TL'ye düştüğünü öğrenen müşteriler markete akın etti. Sivas'ta bir marketin sıvı yağa yaptığı indirim izdiham ve kuyruğa neden oldu. Vatandaşlar biraz ucuza yağ alabilmek için saatlerce sıra bekledi.

4,5 LİTRE YAĞ 59.90 TL

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Ata Sanayi içerisinde bulunan bir zincir market, 4,5 litrelik ayçiçek yağını 59.90 TL'den satışa çıkardı.

MARKET MÜŞTERİLERLE DOLUP TAŞTI

Yağın uygun fiyata satıldığını duyanlar markete akın etti. Market müşterilerle dolup taşarken, kasalar önünde uzun kuyruklar oluştu. Yağ satışı yoğunluğu gün boyu sürdü.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

Yağ satışına ilişkin görüntüler sosyal medyada da hızlıca yayıldı. Kullanıcılar, fotoğrafların ekonominin geldiği durumu gözler önüne serdiğini belirterek isyan etti.

SON DAKİKA

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2021, 22:49
YORUM EKLE