banner290

Tarım ve Orman Bakanlığı verileri açıkladı… Doğu Anadolu Bölgesi’nde 9 bin istihdam alanı oluşturuldu!

Tarım ve Orman Bakanlığı verileri açıkladı. Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada Doğu Anadolu Bölgesi’nde 2 bin 291 projeye 1,4 milyar lira hibe desteği sağlandığını, yatırım tutarının ise 2,6 milyar TL’ye ulaştığını ve 9 bin vatandaşa da istihdam alanı oluşturulduğunu duyurdu.

Tarım ve Orman Bakanlığı verileri açıkladı… Doğu Anadolu Bölgesi’nde 9 bin istihdam alanı oluşturuldu!

ŞEHRİVAN HABER: NECMETTİN DURSUN 

Tarım ve Orman Bakanlığı Türkiye’nin dört bir yanında çalışmalarını sürdürüyor. ‘Kırsalda Hayat Var’ projesiyle çalışmalarını yürüten Tarım ve Orman Bakanlığı, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yapılan yatırımları paylaştı. Bakanlığın sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, 2 bin 291 projeye 1,4 milyar lira hibe desteği sağlandığını, yatırım tutarının ise 2,6 milyar TL’ye ulaştığını ve 9 bin vatandaşa da istihdam alanı oluşturulduğunu duyurdu.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI’NDAN AÇIKLAMA! 

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “TKDK tarafından yürütülen IPARD programı kapsamında Doğu Anadolu Bölgesinde 2bin 291 projeye 1,4 milyar lira hibe desteği sağlandı, yatırım tutarı 2,6 milyar TL’ye ulaştı. 9 bin vatandaşımıza yeni istihdam oluşturuldu. Hayırlı olsun” denildi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanli yurttas
Vanli yurttas - 4 hafta Önce

Lutfen yetkililer el atsin bu duruma 8 kisilik misafirimi goturmustum o gun cok zor durumda kaldim canimizi aldi bu parayi odemek Fiyatlar avrupada bile boyle fahis degil