AK Parti İl Teşkilatından Vali Ozan Balcı'ya hoşgeldin ziyareti!

Ak Parti Van İl Teşkilatı Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu başkanlığında geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı'yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

AK Parti İl Teşkilatından Vali Ozan Balcı'ya hoşgeldin ziyareti!

Söz konusu ziyaret ile ilgili AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'nun yanı sıra İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalağan, Edremit Belediye Başkanımız İsmail Say, Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, AK Parti 13 İlçe Başkanı, Etem Görgülü ( İpekyolu), İzzet Albayrak ( Erciş ), Mehmet Nuri Başdinç ( Tuşba ), Sezer Bayramoğlu ( Edremit ), Ercan Ağar ( Özalp ), Ali Çiftçi ( Çaldıran ), Muğdat Saruhan ( Başkale ), Mehmet Nesim Yavrutürk ( Muradiye ), Taha Güngör ( Gürpınar ), Tahsin Değirmencioğlu ( Gevaş ), Yılmaz Bilmez ( Saray ), Ahmet Ardan Kuncu ( Çatak ), Cumali Sabırlı ( Bahçesaray ) hazır bulundu.

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu söz konusu ziyarette  yaptığı konuşmada " Malumunuz devlet işlerinde devamlılık esastır. Biz de AK Parti ailesi olarak ilimizde Van Valisi olarak görevlendirilen Dr.Ozan Balcı'ya hayırlı olsun temennilerimizi iletmek üzere buraya geldik. Umarım sayın Valimiz Van'da başarılı işlerin altına imza atacaktır. Şahsım ve teşkilat mensuplarım olarak kendisine yürekten başarılar diliyorum. Biz de ilçe belediye başkanlarımız ile şehrimize her noktada hizmet vermek amacıyla gece gündüz demeden AK Kadrolar olarak çalışmaktayız, dedi. Van Valisi Ozan Balcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek " Van'a hizmet hepimizin amacıdır. İnşallah hep birlikte Van'ı layık olduğu yere getirmek için var gücümüzle çalışacağız, dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE