banner278

Başkan Karabıyık’tan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Mesajı

Gelecek Partisi Van il Başkanı Abdulhekim Karabıyık 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Karabıyık’tan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Mesajı

Başkan Karabıyık yayımladığı mesajında; Haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesini sağlanması, demokrasimizin güçlü ve sağlam temeller üzerine oturtulması, fikir ve düşünce hürriyetinin geliştirilmesi ve gerçeklerin araştırılması gibi çok önemli görevleri yerine getirmektedir. Ülkemizde ve dünyada yaşanan gelişmeler konusundaki bilgilere zor şartlar altında dahi olsa bizlere ulaştıran ve görevlerini büyük bir fedakârlık ve özveriyle yerine getiren basın mensuplarımızın çalışmaları takdire değerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle; Basın meslek ilkeleri doğrultusunda doğru ve tarafsız gazetecilik anlayışı çerçevesinde kamuoyunu aydınlatan, öncelikle ilimizdeki değerli gazetecilerimiz olmak üzere tüm basın mensuplarımızın 21 Ekim Dünya Gazeteciler gününü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 12:46
YORUM EKLE