banner211

Büyük Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı 4. Kez kapılarını açıyor...

23 Ekim - 1 Kasım 2020 tarihleri arasında 4. kez düzenlenecek olan Türkiye’nin en büyük Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı,  4. VAN ANATOLİA GURME FEST etkinliği 23 EKİM cuma  günü  OSB Fuar alanın da kapılarını açıyor. 

Büyük Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı 4. Kez kapılarını açıyor...

Türkiye’nin dört bir yanından üreticiler en taze ve en kaliteli ürünleri 4. Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı için hazır. Karadeniz’in leziz peynir ve tereyağlarından, Ege’nin zeytin ve zeytinyağlarına, Adıyaman’ın peynirli helvasından, Aydın’ının incirlerine, Giresun’un fındık ezmelerinden, Maraş’ın baharatlarından, Isparta’nın Gül ürünlerinden, Hatay’ın sabunlarından, Mardin’in gümüşlerinden, Antep’in bakırlarına varana kadar tüm yöresel ürünler ve hediyelik eşyalar büyük Van Fuarı için hazır.

FUARDA COVİD-19 İÇİN TÜM TEDBİRLER FAZLASI İLE ALINDI...


4. Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı koordinatörü, Özgür Can Çelik fuarda COVİD-19 için alınacak önlemleri sıraladı. 


Fuar alanı içerisinde Türkiye’de düzenlenen fuarlarda ilk kez uygulanacak olan Hijyen Danışmanları görevlendirilecek. Bu danışmanlar, fuar alanına giren herkesin öncelikli olarak ateşini ölçücek daha sonra ziyaretçilerin HES kodlarını sorgulayıp risk grubunda olanların alana girişlerine izin vermeyecek. 


Daha sonra maskesi olmayan kişilere fuar alanında maske dağıtımı yapılacak ve fuar alanının girişinde katılımcıların dezenfekte ünitelerini kullanıp giriş yapmaları sağalanacaktır.
Fuar alanının farklı noktalarında bulunan dezenfekte ünitelerinide ziyaretçilerimiz istedikleri gibi kullanabileceklerdir. Ayrıca fuar alanında bulunan her stantta kolonya ve dezenfektan hizmeti verilecektir, stantların tümünde tek kullanımlık eldivenler bulundurulacaktır. 


Fuar alanı belli saatler arasında dezenfekte edilecek ve havalandırma işlemi yapılacaktır. Fuar alanı içerisinde her 10 metrekareye 1 ziyaretçi düşecek şekilde içerideki kişi sayısı denetlenecektir.
İçerideki kişi sayısının artış göstermesi durumunda içeriye ziyaretçi alımı kesilecek, içerideki ziyaretçilerimiz çıktıktan sonra yeni ziyaretçiler alınacaktır. 
Tüm Van halkının maske, sosyal mesafe ve kişisel hijyen kurallarına uyup Fuarımızı ziyaret etmelerini beklemekteyiz.

ÜCRETSIZ SERVISLER SAAT BAŞI KALKACAK...
 

Her sene olduğu gibi fuar alanına ücretsiz servisler saar başı ŞIŞLI ÖĞRETMEN EVİ ÖNÜ ve BEŞYOL MEVKI HALK EĞITIM MERKEZI önünden kalkacaktır.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 12:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çerçi pazarı
Çerçi pazarı - 6 ay Önce

Burda markasız kulanma tarihi bulunmayan merdiven altı ürünler satılıyor denetleyen yok (fuarlarda markalar gelir ürünlerini tanıtırlar tanıtım için eşantiyon küçük paketler misafirlere ikram ederler )Burda çerçi gibi zorla ürün satıyorlar çok ayıp adına fuar demeyin yerel sermaye kaybı çabası

vanlı
vanlı - 6 ay Önce

Nedense Fuar ismi bana hep sucuk çağrışımı yapıyor. Van fuarları=Sucuk fuarı :)