banner290

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Üniversite Öğrencilerine Ulaşım Desteği Müjdesi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan, yüz binlerce üniversite öğrencisine müjdeyi duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, " Yılda 2 defa verilecek bu destek sayesinde, yaklaşık 150 bin öğrencimizin ailelerinin yanına, onlara herhangi bir yük getirmeden gidip gelebilmesini temin etmeyi hedefliyoruz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Üniversite Öğrencilerine Ulaşım Desteği Müjdesi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi. Başkan Erdoğan, yüzbinlerce üniversite öğrencisini ilgilendiren müjdeyi duyurdu.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ULAŞIM DESTEĞİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir müjde de üniversite öğrencilerine vermek istediğini belirterek, "Ailelerinin yaşadığı şehirlerden uzak yerlerde eğitim-öğretim gören öğrencilerimize, okullarına gidiş ve dönüşleri için ulaşım desteği sağlayacağız. Yılda 2 defa verilecek bu destek sayesinde, yaklaşık 150 bin öğrencimizin ailelerinin yanına, onlara herhangi bir yük getirmeden gidip gelebilmesini temin etmeyi hedefliyoruz." diye konuştu.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER