Cumhurbaşkanı Erdoğan Van'dan 2023 seçim mesajı verdi: Van, Van olalı böyle bir şey görmedi!

2023 için seçim mesajı veren Erdoğan, “2023'e kadar durmak yok. Kapı kapı dolaşıyor muyuz? Yola devam inşallah 2023'te sandıkları patlatarak geleceğiz. Ne diyecekler, Van Van olalı böyle bir şey görmedi. “dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Van'dan 2023 seçim mesajı verdi: Van, Van olalı böyle bir şey görmedi!

"Şimdi hazır mısınız? Öyleyse, bütün doğu güneydoğu duysun. Ellerimizi kaldıralım. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız hep birlikte Türkiye olacağız.

"Van Van olalı böyle bir şey görmedi"

2023'e kadar durmak yok. Kapı kapı dolaşıyor muyuz? Yola devam inşallah 2023'te sandıkları patlatarak geleceğiz. Ne diyecekler, Van Van olalı böyle bir şey görmedi."

Erdoğan'ın açıklamalarında, “Bugün 1.5 yılı aşkın aranın ardından tekrar Van'da bulunmaktan sizlerle hasret gidermekten büyük memnuniyet duyuyorum. Van'a her gelişimizde sevgi, coşku, kadirşinaslıkla bizi bağrına basan tüm kardeşlerime şükranlarımız sunuyorum. Van bizi bilir, biz de Van'ı biliriz. Hamdolsun havalimanından buraya kadar caddenin kenarlarında on binlerin bizi bağırlarına bastığını görmek bizim için ayrı bir mutluluk oldu. Van attığı bu adımla o birilerini yolda bırakacaktır. Buna inanıyoruz muyuz? Öyleyse mesele yok. Ana kademenin, gençlerin coşkusunu görüyorum.

Van'ın tüm mücadelesinde yanında olduk. İhtiyaçlarının giderilmesinde hep Van'la omuz omuzaydık. Son gelişimizde gönül dünyadan geçer ama Van'dan geçmez. Böyle dedik bu şehre ve sizlere olan muhabbetimizi kalbimizin derinliklerinden kopup gelen hissiyatı ifade etmiştik.

Van'ı susuz bıraktılar mı? 'Benim buradaki Kürt kardeşlerimi susuz bırakmaya kimsenin hakkı yok' diyordum ve su sorununu da biz Türk, Kürt ayırt etmeksizin çözdük. Şu canım şehrin, 25 yıl önceki, 30 yıl önceki, 40 yıl önceki haliyle bugünü bir karşılaştırsınlar. Aklı, vicdanı, ahlakı olan herkes aradaki farkın, 20 yıllık değil, asırlık olduğunu kabul edecektir. Biz hep somut icraatla konuşuruz. Son 20 yılda Van'a 38 milyar liralık yatırım yaptık. Bunlar kamu yatırımı."

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2022, 17:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Başkaleli
Başkaleli - 6 ay Önce

Orada olanlar hepsi isteyerek gelenler değildir Başkale Hakkari Muş Tatvan agrı olan memur kesim kurucular ve köy muhtarları mazot paraları ödenerek getirildi

Ensarcan
Ensarcan - 6 ay Önce

Gene memur polis korucu yani tüm bindirilmiş kıtalar hazır ve nazır

Ewdalêm Ez
Ewdalêm Ez - 6 ay Önce

Sayın cumhurbaşkanı iyi biri eğer o olmasa zaten akp diye birşey kalmaz. Bu il yöneticileri olmasa akp Van i alır bunu çok net biliyorum. Keşke sayın cumhurbaşkanı Van daki hırsızları görse de onları partiden atsaydı. Allah var bugün ki miting çok kalabalıktı kimse bunu beklemiyordu. Herkes Erdoğan'ı seviyor ama etrafındakiler bitiriyorlar. Şehir dışından arabalar geldi falan filan olayına da inanmayın. Ben muhalifim ama Allah var hepsi de has vanlıydı. El vicdan deyip susarım. Keşke Tramvay, hızlı tren müjdesi verseydi.

Şiyar kurd
Şiyar kurd @Ewdalêm Ez - 6 ay Önce

Hakkari
Hakkari - 6 ay Önce

Yemin Hakkari de en az 50 otobüs gitti Batman Dıyarbakır Batman Bitlis görecektiniz

Rümeysa nur bilim
Rümeysa nur bilim @Hakkari - 6 ay Önce

Erdoğan diyorki depremlere karşı bir sürü şey yapıcaz diyor ama şimdi 12.06.2022 saat 21.35 de deprem oldu ama kimse bir şey yapmıyor

Mehmet
Mehmet - 6 ay Önce

Artık çok geç veda partisi yapın gidicisiniz Zammı geçelimde adalet yok çünkü

ibrahim kamiş
ibrahim kamiş - 6 ay Önce

Gerçekten böyle birşey görmedik mazot 28 zaten elektirik,su,doğalgazı söylemiyorum hele birde o markete girince vanlı hiç görmediğini görüyor

HAKİKAT
HAKİKAT - 6 ay Önce

Allah sayın başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı başımızdan eksik etmesin inşAllah. Lakin bu Van'daki ak partili gibi görünen ve karanlığın hizmetkarlığını yapan sözde yöneticiler varya sözüm onlara ALLAH sayın cumhurbaşkanımızın hakkını fitil fitil burnlarından getirecektir elbet hiç kimse tasalanmasın onlar hep karanlıklarda kalmaya mahkumdur lar☝️

Vatandaş
Vatandaş - 6 ay Önce

Siz açlıktan ölmeyi hak ediyorsunuz fenerin bunlar iyi günleriniz