DSİ Van'da personel alımı yapacak! İşte başvuru tarihi ve şartlar

DSİ Genel Müdürlüğünün resmi gazete'de yayımlanan personel alım ilanına göre Van'da personel alımı yapacağını duyurdu. İşte DSİ Genel Müdürlüğünün personel alım ilanının başvuru tarihi ve şartları...

DSİ Van'da personel alımı yapacak! İşte başvuru tarihi ve şartlar

DSİ Genel Müdürlüğünün Resmi Gazate'de yayımlanan ilanına göre Van ve 13 ile 26 sözleşmeli avukat pozisyonu için alım yapılacağını duyurdu. Resmi Gazete'de yayımlanan 26 tam zamanlı sözleşmeli avukat pozisyona yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın 2020 Yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puanı esas alınarak yerleştirme yapılacak. Başvuru yapılabilecek iller ve kontenjanlar, Aydın (1), Artvin (3), Erzurum (1), Isparta (1), Kahramanmaraş (2), Kastamonu (2), Kars (3), Mardin/Dargeçit (3), Samsun (1), Sivas (1), Şanlıurfa (3), Trabzon (1), Van (4) olarak belirlendi. 18 Temmuz saat 09.30'da başlayıp, 28 Temmuz saat 23.59'da sona erecek başvurular elektronik ortamda "https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/" internet sitesinden e-Devlet şifresiyle yapılacak. Şahsen, kargo ya da posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Tercihte sınırlama olmayacak, her aday il sayısı kadar tercih yapabilecek.

Süresi içinde başvuruda bulunan ve gerekli şartları sağlayan adaylar, başvuru süresi bittikten sonra KPSS-P3 puanları esas alınarak en yüksek puandan başlamak üzere sıralamaya tabi tutulacak. İlan edilen pozisyon sayısı kadar asil, pozisyon sayısının 4 katı kadar yedek aday belirlenecek. Belirlenen asil ve yedek aday listesi 3 Ağustos'ta kurumun resmi internet sitesinde "www.dsi.gov.tr/duyurular" ve Kariyer Kapısı "https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/" adresinde ilan edilecek.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2022, 16:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Van Devlet Su İşleri
Van Devlet Su İşleri - 2 ay Önce

ŞAMRAN, AKKÖPRÜ, KURUBAŞ BAŞTA OLMAK ÜZERE ŞEHİR İÇİNDEKİ DERE, KANAL VE ARKLARI TEMİZLEYİN. BU REZALET DERECEDEKİ KİRLİLİĞİ GÖRÜN ARTIK. İNSAN SAĞLIĞI İÇİN, VAN GÖLÜNÜN VE ÇEVRENİN TEMİZLİĞİ İÇİN ARTIK ŞU TEMİZLİKLERİ BAŞLATIN.