banner211

Düzensiz göçmenleri Ankara diye Diyarbakır’a bıraktılar!

Kaçak yollarla Türkiye'ye gelen Afganistan uyruklu 35 düzensiz göçmen, Ankara diye Diyarbakır'ın Silvan ilçesine bırakıldı.

Düzensiz göçmenleri Ankara diye Diyarbakır’a bıraktılar!

Ankara'ya gitmek için İran üzerinden Türkiye'ye giriş yapan Afganistan uyruklu 35 düzensiz göçmen, Diyarbakır'ın Silvan ilçesi otogar bölgesine bırakıldı. Van istikametinden getirilen ve aralarında çocukların da bulunduğu göçmenlerin, Ankara diye Silvan'a bırakıldığı öğrenildi. Çalışmak için Ankara'ya gitmek istediklerini belirten düzensiz göçmenler, minibüs şoförlerinin kendilerini Silvan'da boş bir araziye bıraktıklarını ve gösterdikleri tepenin arkasının Ankara olduğunu söyledi.

Düzensiz göçmenlerin Yabancılar Şubesine götürüldüğü öğrenildi.

İHLAS HABER AJANSI

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 17:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yapmayın
Yapmayın - 10 ay Önce

İnsan ticareti yapmayın ayıptır günahtır bu insanlar biraz kendimizi onların yerine koyalım bunlara böyle yapan iflah olmaz

Ülkeme ve insanlarıma yazık oluyor
Ülkeme ve insanlarıma yazık oluyor - 10 ay Önce

NİYE BÜTÜN KAÇAKLAR VAN İSTİKAMETİNDEN YURDA YAYILIYOR. VAN'DA TEDBİR, DENETİM YOK MU? İNSAN KAÇAKÇILIĞI VAN'DA BU KADAR RAHAT MI YAPILIYOR. BU ÜLKENİN SOSYAL DOKUSU, GÜVENLİĞİ, BUGÜNÜ, YARINI HİÇ Mİ ÖNEMLİ DEĞİL. ŞEHİRLERİMİZİN HUZURU ÖNEMLİ DEĞİL Mİ? HER TÜRLÜ ADLİ VAKALARIN, UYUŞTURUCU VB MADDE KULLANIMINDAKİ ARTIŞIN BİR NEDENİ DE BU MİLYONLARCA KAÇAK OLABİLİR Mİ?

wanly
wanly - 10 ay Önce

çalışmak için ankaraya gideceklermiş.Burda ne işiniz var amk