banner290

İki grup arasında taşlı sopalı kavga! 40 kişinin karıştığı kavgada, 1'i ağır 4 kişi yaralandı

Esenyurt'ta, iki grup arasında çıkan kavgada, 1'i ağır 4 kişi yaralandı. 40 kişinin karıştığı kavgada yaşananlar, cep telefonu ve güvenlik kameralarına anbean yansıdı.

İki grup arasında taşlı sopalı kavga! 40 kişinin karıştığı kavgada, 1'i ağır 4 kişi yaralandı

Bağlarçeşme Mahallesi Bağlarçeşme Caddesi üzerinde saat 17.00 sıralarında meydana gelen kavgada, iddiaya göre; aralarında husumet olduğu öğrenilen iki grup, sokak üzerinde tartışmaya başladı.

40 KİŞİ KAVGAYA KARIŞTI

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine olay yerine polis ekipleri geldi. Polis ekipleri kavganın sona ermesi için havaya 1 el ateş etti. Bir süre sonra kavganın yeniden büyümesi üzerine ortalık savaş alanına döndü. Taraflardan bir kişi elindeki silah ile 3 kez ateş etti ancak silahtan çıkan kurşunlar kimseye isabet etmedi. Yaklaşık 40 kişinin karıştığı, taş, satır ve sopaların kullanıldığı kavgada 1'i ağır, 4 kişi yaralandı. Gelen sağlık ekipleri, yaralıları hastaneye kaldırdı. Çok sayıda polisin geldiği olay yerinde güvenlik önlemi alındı. Kavgaya karışan çok sayıda kişi polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Tarafların birbirine attığı taşlar sonucu, sokak üzerindeki otomobillerde de hasar oluştuğu görüldü.

KAVGA ANLARI KAMERADA

Öte yandan, ortalığın savaş alanına döndüğü kavga anları, çevredeki işyerlerinin güvenlik kameraları ve vatandaşların cep telefonları tarafından görüntülendi. Görüntülerde, sokak üzerindeki çok sayıda kişinin birbirlerine saldırdığı ve taş attığı görülüyor. Silah seslerinin duyan vatandaşlar çevreye kaçışıyor.

SON DAKİKA

YORUM EKLE