banner272

Kentin yeni yüzü ‘Hubble Bubble Cafe Lounge’

Van’ın Çaldıran ilçesinde kısa bir süre önce faaliyete başlayan ‘THE KA-AL HUBBLE BUBBLE CAFE LOUNGE’ kentin zengin yemek kültürü ve her damağa hitap eden lezzetlerini kentteki misafirlere sunmaya hazırlanıyor.

Kentin yeni yüzü ‘Hubble Bubble Cafe Lounge’

YÖRESEL VE DÜNYA MUTFAĞINDAN LEZETLERLE ADINDAN SÖZ ETTİMEYİ HEDEFLİYOR

Fatih Aladağ ve Abbas Kayar tarafından ortaklaşa hizmete açılan işletme modern bir restoranda yöresel yemekleri misafirlere tattırmak için kolları sıvadı. Yöresel yemek kültürünü yörede bulunan gıdaların türü, kullanılan pişirme teknikleri, dünya mutfağından lezzetler misafirlerine sunacak. Deneyimli kadrosuyla THE KA-AL HUBBLE BUBBLE CAFE LOUNGE kentin zengin yemek kültürü ve her damağa hitap eden lezzetlerini kentteki misafirlerine sunacak.

TÜRKİYE STANDARTLARININ ÜSTÜNDE BİR MEKAN

Yiyecek-içecek sektörüne olan talebin iyice zirve yaptığı kentte birbirinden güzel mekanlar açılmaya devam ederken işadamları Fatih Aladağ ve Abbas Kayar Türkiye standartlarının üstünde bir mekanı Çaldıran’a kazandırdı. Çaldıran’a Türkiye standartlarının üstünde bir mekan kazandıran Fatih Aladağ ve Abbas Kayar tarafından ortaklaşa hizmete açılan işletme, Çaldıran’da yiyecek sektöründeki markanın yeni yüzü olamaya aday olurken, zengin mutfağıyla kente renk katan bir mekan olan THE KA-AL HUBBLE BUBBLE CAFE LOUNGE kısa sürede Çaldıran’ın ilgi odağı olurken, dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini de Çaldıran’a getirdi.

25 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYACAK

İlçede ki istihdama önemli katkı saylayacak olan işletme 25 kişiye de istihdam sağlayacak.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE

banner269

banner260