Meteoroloji'den Van, Hakkari ve Erzurum için flaş uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden edinilen son meteorolojik değerlendirmelere göre; Van, Hakkari, Erzurum, Kars çevrelerinde havanın genellikle sağanak yağışlı ve Van, Hakkari, Kars'ın yüksek kesimleri için kar ve karla karışık yağmur uyarısında bulundu.

Meteoroloji'den Van, Hakkari ve Erzurum için flaş uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden edinilen son meteorolojik değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Batı ve Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu’nun doğusunun yağmur ve sağanak yağışlı, Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin yüksekleri ile Kars ve Ardahan'ın yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU

Parçalı ve yer yer çok bulutlu, Ardahan, Kars, Iğdır, Ağrı, Van ve Hakkari çevreleri ile Erzurum'un kuzeydoğu kesimlerinin yağmur ve sağanak, Kars ve Ardahan'ın yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Bingöl, Muş ve Bitlis çevrelerinde yer yer pus ve sis olayı bekleniyor.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2022, 09:45
YORUM EKLE