banner211

Restoran ve lokantalar için alınan yeni kararlar açıklandı!

Lokanta ve benzeri işletmeler ramazan boyunca yalnızca paket servis yapabilecek. Kafe, kıraathane, çay bahçesi ve benzeri mekanlar ise bayram sonuna kadar faaliyetlerine ara verecek.

Restoran ve lokantalar için alınan yeni kararlar açıklandı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vaka artışı nedeniyle alınan yeni önlemleri kamuoyuyla paylaştı.

Erdoğan, yeme içme hizmeti veren kafe, kıraathane, lokal, çay bahçesi, spor salonu ve benzeri mekanların faaliyetlerine bayram sonuna kadar ara vereceğini açıkladı.

RESTORAN VE LOKANTALAR, PAKET SERVİS VE GEL-AL ŞEKLİNDE ÇALIŞABİLECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca, lokanta ve benzeri işletmelerin Ramazan boyunca sadece belirlenen saatlerde paket ve gel-al hizmetiyle çalışmalarını yürütebileceğini de sözlerine ekledi.

"KAFE, KIRAATHANE, LOKAL ÇAY BAHÇESİ GİBİ MEKANLAR, BAYRAM SONUNA KADAR ARA VERECEK"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuyla ilgili açıklaması şu şekilde:

''Yeme içme hizmeti veren kafe, kıraathane, lokal, çay bahçesi, spor salonu, benzeri mekanlar faaliyetlerine bayram sonuna kadar ara verecek.

Lokanta ve benzeri işletmeler ramazan boyunca sadece belirlenen saatlerde paket ve gel-al hizmetiyle çalışmalarını yürütecektir.''

ENSONHABER

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 20:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahoni
Mahoni - 1 ay Önce

Ben bu iki partiden hiç bir şey anlamadım her şeyi sen anlatıyorsun senden başka kimse konuşmayacak madem öyle boşuna bakanlar üç beş tane maaş almasınlar yada sen kendine düşen görevi yerine getir başka işlere karışma bu laflarla milleti kandırmaya çalışıyorsunuz reis bey

banner246