banner211

Takva, Ankara Vanlılar Vakfında!

Ak Parti’nin Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Necdet Takva, Ankara’da Vanlılar Vakfını ziyaret etti.

Takva, Ankara Vanlılar Vakfında!

ŞEHRİVAN HABER - Ak Parti’nin Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Necdet Takva, Ankara’da Vanlılar Vakfını ziyaret etti.

 

Ak Parti’nin Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Necdet Takva, Ankara’daki temaslarına devam ediyor. Önceki gün Van eski milletvekilleriyle bir araya gelerek adaylık süreci ve yerel seçimler ile ilgili görüş alışverişinde bulunmuştu.

 

 

TAKVA, VANLILAR VAKFI’NDA!

 

Pazar günü Saat 2’de Van’da olacak olan Takva, gelmeden önce Ankara’daki temaslarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Takva, Ankara’da Vanlılar Vakfı’nda Servet Yenitürk ve Vanlılarla kahvaltıda bir araya geldi.

 

Kahvaltıya, Kayhan Türkmenoğlu, Servet Yenitürk, Hikmet Kandemir, Bülent Cankurtaran, Haluk Rızvanoğlu, Engin Leventoğlu, Ümit Orhan, Kurtuluş Akay, İsmail Say, Bülent Erdinç, Mehmet  Babur, Şanlı Türkoğlu, Bayrak Durak, İsmail Gilge, Şaban Gültepe, Yavuz Karaman, Emin Babur, Faruk Altaylı, Yılmaz Yıldız ve Vanlılar katıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 09:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şemsettin urar
Şemsettin urar - 13 ay Önce

Ben ankarada virüsten durumdayı mağdur oldumu ankarada van iş adamlarının aradın hiçbir bana yardımcı olmadılar ben bu mübarek ramazan ayında aç susuz dışarıda kalmaları hiç param kalmadı çöpe dahi ekmek aldım iftar açım selam Şemsettin urar telefon numaram 05323934774