banner272

Van Büyükşehir Belediyesi’nde, bazı sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlara cevap

Van Büyükşehir Belediyesi, halk odaklı hizmetleri devam ederken bazı sosyal medya hesaplarından yapılan çirkin paylaşımlar üzerine yazılı bir açıklama yaptı.

Van Büyükşehir Belediyesi’nde, bazı sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlara cevap

Van Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, “Van Büyükşehir Belediyesi’nin halk odaklı hizmetleri devam ederken bazı sosyal medya hesaplarından yapılan çirkin paylaşımlar üzerine açıklama yapma gereği ortaya çıkmıştır. Van’da belediyecilik hizmetleri açısından büyük bir değişim dönüşüm yaşanırken, derdi Van ve Vanlılar olmayan sadece kendi çıkarları uğruna Van Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerini baltalamaya çalışmak açıkçası bir travmanın sonucudur. Van Büyükşehir Belediyemizin ‘Prestij cadde’ projeleri kapsamında yapımı süren Milli Egemenlik Caddesi’nin geçici kabulü yapılmamışken, projenin geneli görmezden gelinerek ve kente kattığı değer hiçe sayılarak yapılan paylaşımlar haksızlıktır. Caddenin eski görüntüsünden hoşnut veya çıkarları doğrultusunda güzele güzel demeyen bu zümre acaba en son ne zaman bahse konu caddeyi görmüşlerdir. Ayrıca şeffaf belediyecilik ilkesi doğrultusunda tüm ihalelerimiz açık ihale ve e-ihale formatında yapılmaktadır. Bu nedenle tüm ihalelerimiz gününde ve saatinde sosyal medya hesaplarımızdan canlı olarak yayınlanmaktadır. Büyükşehir Belediyemizin şeffaflık olgusu ortada iken hizmetlerimiz için ifade edilen sözler ve projelerimizi kötü göstermek aymazlıktan öte değildir. Yapılan tüm bu hizmetler Van halkı içindir. Van halkının hizmetlerin en iyisine layık olduğunu ifade ederek sosyal medyada yapılan bu tür paylaşımlara itibar edilmemesini rica ediyoruz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” ifadelerine yer verildi.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sayın yetkililerimize
Sayın yetkililerimize - 12 ay Önce

YENİ YOL, ESKİ CEZAEVİ CADDESİ, AKKÖPRÜ KANAL BOYU DA PRESTİJ CADDE OLARAK YENİLENSİN. İNANIN SEHRE DEĞER VE GÜZELLİK KATAR.

ADEM
ADEM - 12 ay Önce

ALLAH ALLAH NEYMİŞ ÇİRKİN ŞEYELER YANİ 2020 DE VANDA SUYA YÜZDE 43 ZAM YAPILMASIMI ÇİKRKİN PAYLAŞIM YAHU ALLAH TAN KORKUN 3 AY ÖNCE 30-40 TL GELEN FATURAM VALLAHİ VE BİLLAHİ 158 TL FATURA GELMİŞTİR BU R.T.E VE BİLMEZ EFENDİLERDE HİÇ ALLAH KORKUSU YOK

MEHMET SELİM SEVEN
MEHMET SELİM SEVEN - 12 ay Önce

Meyveli ağaca taş atan çok olur.

Tebrikler.
Tebrikler. - 12 ay Önce

Bu caddelerin yenilenmesi kesinlikle yerinde bir karardı. Tebrik ederim. Vatandaş olarak YENİ YOL denilen caddenin de prestij cadde olarak yapılmasını öneriyorum. Iyi calışmalar

Mustafa van
Mustafa van - 12 ay Önce

Kusura bakmayin ama o paylaşımı yapanlar hakli verdiginiz sözlerin arkasinda durun

banner269

banner260