banner290

Van'da 2 grup arasında taşlı sopalı kavga: 3 yaralı

Van'ın İpekyolu ilçesine bağlı Bahçıvan Mahallesi'nde daha önce husumetli olan 2 grup arasında çıkan kavgada 3 kişi yaralandı.

Van'da 2 grup arasında taşlı sopalı kavga: 3 yaralı


Olay, saat 13.30 civarında meydana geldi. İddiaya göre 20 kişilik bir grup daha önce husumet yaşadıkları A.B'ye ait kahvehaneye geldi. Kahvehanenin önünde kısa bir tartışmadan sonra 20 kişilik grup  ile 2-3 kişi arasıdnda kavga çıktı.

Kahvehane içinde bulunanların müdahale etmesi ile grup ara sokaklara kaçtı.

Olayda kahvehane sahibi A.B ve 2 oğlu yaralandı. Saldırıya uğrayanların yakınları ise kavgaya engel olmayan ve sadece izlemekle yetinen esnafa ve görgü tanıklarına tepki gösterdi. Haber verilmesi üzerine olay yerine ambulans ve polis ekipleri geldi. Ambulans yaralılara müdahale ederken, polis ekipleri de olay ilgili soruşturma başlattı

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2021, 00:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hepimiz için huzurlu bir Van
Hepimiz için huzurlu bir Van - 11 ay Önce

VAN BU DEĞİL...BU ÇILGINLIKLAR, BU ÇILDIRMIŞLIK BİTMELİ...KAVGALAR, TEHDİT, ŞANTAJ, GASP, ADAM ÖLDÜRME, ÇETELEŞME GİBİ ADİ SUÇLAR MAALESEF SON YILLARDA VAN'DA DA GÖRÜLMEYE BAŞLANDI. UYUŞTURUCU KAÇAKÇILIĞI, İNSAN KAÇAKÇILIĞİ, FUHUŞ, RÜŞVET, YOLSUZLUK, DEVLET VE MİLLET MALINA ZARAR VERME, HER TÜRLÜ KANUNSUZ İŞ BU ŞEHİRDE GÖRÜLMEMESİ GEREKEN ŞEYLER OLMALI. GENÇLİĞİMİZE, AİLE YAPIMIZA, TOPLUMSAL DAYANIŞMAMIZA, SEVGİ, SAYGI VE HOŞGÖRÜYE, SABIR VE TAHAMMÜLE, İYİ NİYET VE PAYLAŞMAYA, DÜRÜSTLÜK VE MERHAMET, NAMUS VE ONURA, TOPLUMSAL GÜVEN VE HUZURA ÇOK ÖNEM VERMELİYİZ. BU ŞEHİR YAŞANMAZ HALE GELİRSE BUNDAN HEPİMİZ ZARAR GÖRÜRÜZ. HEPİMİZ BİRBİRİMİZE EMANETİZ. BU ŞEHİR HEPİMİZİN...HEPİMİZ SAĞDUYULU VE AKL- I SELİM HAREKET ETMELİYİZ.