Van'da AK Parti'ye son 3 yılda katılan üye sayısı belli oldu!

Van’da AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un da katılımıyla il binasında basın toplantısı gerçekleşti. Toplantıda konuşan AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, “Son 3 yılda Van’da AK Parti’ye üye kaydı gerçekleştirenlerin sayısı 70 bin” dedi. 

Van'da AK Parti'ye son 3 yılda katılan üye sayısı belli oldu!

ŞEHRİVAN HABER: Van’da, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un da katıldığı bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, son 3 yılda Van’da AK Parti’ye üye kaydı yapan kişi sayısının 70 bin olduğunu belirterek şunları söyledi: “Son 3 yılda Van’da AK Parti’ye üye kaydı gerçekleştirenlerin sayısı 70 bin ve üye kayıtlarımız halen de devam ediyor. Bu şunu gösteriyor; Van’da artık AK Parti’ye ve AK Parti gönül seferberliğine katılım sağlamak isteyen, gönüllü çalışmak isteyen nice ailelerimiz var. Biz işte bu saha çalışmalarında onlarla yakınlaşacağız, onlarla muhabbet kuracağız.”

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2022, 15:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanly
Vanly - 3 ay Önce

Ben 20 yıl oy verdiğim partiden şimdi nefret ediyorum. Türkmenoğlu akpartiyi bitirdi. Bu iş çevre illerden milleti mitinge taşımaya benzemez. Hdp'ye mecbur bıraktınız. İnadına hdp diyeceğim. Büyük bir yenilgi olsun ki erdoğan sizi o koltuktan alsın. Van'ı rezil ettiniz

Esnaf
Esnaf - 3 ay Önce

Zemine inemediğimiz için kaybedeceksiniz kibirimiz yüzünden Başkan aha buraya yazdım ben