banner266

Van'da bugün neler oldu? İşte günün özeti

Van'da bugün neler oldu? İşte günün özeti

Birçok şehir günümüzde marka şehir olma yolunda ilerlerken Van’da birden fazla medeniyetlere ev sahipliği yaparak marka şehir olma yolunda emin adımlar atıyor. Kentin markalaşma yolunda önemli etkenlerden biri olan sahil ve sahil yolları turizm ve şehir ulaşımı açısından önemli bir yer tutarken, uzmanlardan da sahil yolu gibi çalışmalarında kent genelinin göz önünde bulundurulmasına değinerek bu konuda çalışmalarda Van Gölü’nün ve çevresel faktörlerin dikkate alınması gerektiğini söylüyor.

İŞTE HABERİN DETAYI

Van-Samsun seferini yapan yolcu otobüsünde bulunan ve Covid-19 karantinasının 10.gününde olduğu anlaşılan Afgan yolcu Gümüşhane’deki KYK yurdunda karantinaya alındı.

İŞTE HABERİN DETAYI

Van Olgunlaşma Enstitüsü ve Yüzüncü Yıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi işbirliğiyle tarihi Van Kalesi’nde düzenlenecek Urartu ve bölgeye has yöresel kıyafet defilesi için hazırlıklar sürüyor.

İŞTE HABERİN DETAYI

Emlak bilgi bankası Tapusor.com'un İstanbul'un ilçelerine göre hemşerilik ve ortalama ödenen kira verilerinden derlediği bilgilere göre, megakentte İstanbul kütüğüne kayıtlı olmayan 12 milyon 851 bin 873 vatandaş yaşıyor.

İŞTE HABERİN DETAYI

Van İl Emniyet Müdürlüğü teşkilatı, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın öncülüğünde Kızılay'a kan bağışında bulundu.

İŞTE HABERİN DETAYI

Van’ın İpekyolu ilçesinde serinlemek için gölete giren kız çocuğu kayboldu.

İŞTE HABERİN DETAYI

Van’ın İpekyolu ilçesinde serinlemek için gölete giren küçük kızın cansız bedenine ulaşıldı.

İŞTE HABERİN DETAYI

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE

banner267