banner290

Van'da bugün neler oldu! İşte günün özeti

Van'da bugün neler oldu! İşte günün özeti

2019 seçimlerden sonra birçok projeyi hayata geçiren Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, halkın refah seviyesini yükseltmek için istihdam sağlamaya devam ediyor. Sadece kentin önemli sorunlarını çözmekle yetinmeyen Gürpınar Belediyesi, turizme, insana da yatırım yapmayı sürdürürken belediye başkanı Tanış’ın en büyük vaatlerinden birisi olan ilçenin bir üretim olma hayali ise gerçek olmaya devam ediyor.

İŞTE HABERİN DETAYI

Vanspor Futbol Kulübünde haziran ayında yapılan 2 olağanüstü kongrenin ardından başkan adayı çıkmadığından başkanlık seçimleri yapılamadığından mevcut Başkan Servet Yenitürk, yapılan haber ve sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine bir daha başkan olmayacağını duyurarak, başkanlıktan istifa edeceğini duyurdu.

İŞTE HABERİN DETAYI

Van’da polis ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda 23 bin 720 adet sentetik hap ele geçirildi.

İŞTE HABERİN DETAYI

VAN'ın Gürpınar ilçesine bağlı Yolaşan Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar, bit, pire ve sivrisinek istilası nedeniyle kabusu yaşıyor. Muhtar Fevzi Tunç sabaha kadar uyuyamadıklarını, önlem alınmaması durumunda hastalanacaklarını söyledi.

İŞTE HABERİN DETAYI

 AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal ve Abdulahat Arvas, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile görüştü.
 

İŞTE HABERİN DETAYI

Yazar Hayati İnanç, Van’ın Erciş ilçesinde gençlerle bir araya geldi.
 

İŞTE HABERİN DETAYI

Van Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından "Gönülden Gönüle Dost Sohbetleri" kapsamında kadınlara korona virüs salgını ve aşısı ile ilgili seminer verildi.
 

İŞTE HABERİN DETAYI

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER