banner290

Van'da Polis araç sürücülerine ceza yağdırdı: 11 araç trafikten men edildi!

Van'da yüksek sesle müzik dinleyen ve abartı egzoz kullanan sürücüler ile bazı plakalara idari para cezası uygulandı, 11 araç trafikten men edildi.

Van'da Polis araç sürücülerine ceza yağdırdı: 11 araç trafikten men edildi!

Van'da yüksek sesle müzik dinleyen ve abartı egzoz kullanan sürücüler ile bazı plakalara idari para cezası uygulandı, 11 araç trafikten men edildi. İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, polis ekipleri, 23-29 Ağustos'ta kentin farklı noktalarında trafik denetimleri yaptı, uygulamalar sırasında 370 aracı kontrol etti. Denetimlerde, 134 araç veya sürücüsüne yaptıkları ihlallerden dolayı idari para cezası uygulandı, 11 araç trafikten men edildi.

ANADOLU AJANSI

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2022, 14:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
TÜM İLGİLİ BİRİMLER
TÜM İLGİLİ BİRİMLER - 1 ay Önce

Özellikle akşamları çarşılarda oldukça yüksek sesli müzik açıp araç kullanan ve insanlara rahatsızlık veren görgüsüzlere, dönüşlerin yasak olduğu merkezi kavşaklarda dönüş yapan saygısızlara, sokak ağzına park eden ve yaya geçişlerini engelleyen sorumsuzlara, kaldırımlara yığınla malzeme, esya, ürün, kasa, masa, sandalye koyup işgal ederek şehirdeki yaya trafiğini zora sokan kural kaide bilmez anlayışsızlara, çevreyi kirleten bilinçsiz esnaflara MUTLAKA CEZA VERİN. Bu kalabalık, hateketli ve yüz binlerce turist ağırlayan büyükşehiri artık modern bir çehreye ve düzene kavuşturun. Zabıta işini yapsın, trafik işini yapsın, temizlik ekipleri işini yapsın, sulama ekipleri işini yapsın, park bahçe ekipleri işini yapsın, yol ve kaldırım bakım ekipleri işini yapsın. Şehrimizin ana caddeleri de, ara sokakları da, arka sokakları da, uzak ve yakın çarşıları da, parkları da, kaldırımları da, olukları da, yol kenarları da, refüjleri de, kavşakları da hakikaten çok kirli, çok düzensiz, çok bakımsız, çok sahipsiz, çok ilgisiz. Bu durum üç ilçede de hemen her yerinde görülen ve hemen her duyarlı vatandaşın şikayetçi olduğu yaygın bir olumsuzluk. Bu şehirde kırk bin öğrenci olan bir üniversite var, yüz binlerce yerli ve yabancı ziyaretçi var, on binlerce kamu çalışanı var. Bu büyükşehir çok bakımlı, çok düzenli, çok temiz, çok ferah, çok bakımlı, çok cici, çok göz alıcı, çok yeşil, çok ışıl ışıl, çok güzel olsun. Lütfen şöyle her yanını gezip görün, bakın, ilgilenin, çözün.