banner290

Van ve 49 ilde 500 kişilik 18 mafya çetesine flaş operasyon!

Van ve 49 ilde tehdit, şantaj ve şiddet yöntemleri kullanarak haksız çıkar sağladığı belirlenen 500 kişilik 18 mafya tipi organize suç örgütü haksız kazanç sağlayan çeteye operasyon düzenlendi.

Van ve 49 ilde 500 kişilik 18 mafya çetesine flaş operasyon!

Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Başkanlığı tarafından 50 ilde 502 şüpheli şahsa yönelik eş zamanlı ‘Silindir’ kod adlı operasyon düzenlenirken ağlarına düşürdükleri kişiler üzerinde baskı, cebir, tehdit ve şiddet yöntemleri kullanarak haksız çıkar sağladığı belirlenen 18 mafya tipi organize suç örgütü ile bu örgütlere silah temini sağlayan 55 suç grubuna yönelik ‘Silindir’ kod adlı eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi.

EGM Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Başkanlığı tarafından organize suç örgütleri ile mücadele çerçevesinde; Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Batman, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Konya, Kütahya, Mardin, Mersin, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Uşak, Van, Yalova ve Zonguldak olmak üzere toplam 50 ilde gerçekleştirilen operasyonda belirlenen 502 şüpheliden 400’ü yakalanarak gözaltına alındı. Firari şahısların yakalanmasına yönelik çalışmaların ise devam ettiği aktarıldı.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şehrimiz tertemiz olursa çok güzel olur.
Şehrimiz tertemiz olursa çok güzel olur. - 2 ay Önce

VAN'DAKİ VATANDAŞLARI VE VAN TOPLUMUNU HUZURSUZ EDEN TEHDİT, ŞANTAJ, BASKI ŞEBEKELERİ, İNSANLARDAN TÜRLÜ YOLLARLA VE KORKUTMA İLE ON BİNLERCE LİRALAR KOPARANLAR, TEFECİLER, HIRSIZLAR, DOLANDIRICILAR, MAFYATİK OLUŞUMLAR, KAÇAKÇILAR, İNSAN KAÇAKÇILARI, UYUŞTURUCU ŞEBEKELERİ, TORBACILAR, YASA DIŞI SUÇ ÖRGÜTLERİ VE TOPLUMDA RACON KESEN BÜTÜN AŞAĞILIK AHLAKSIZLARI TEK TEK TOPLAYIP KODESE TIKIN. BU ŞEHRİ, ÇARŞILARI, SOKAKLARI, MAHALLELERİ, ESNAFI, TİCARET ERBABINI, GENÇLERİ, KADINLARI, TOPLUMU DEĞER YARGISI TANIMAYAN, HELAL- HARAM BİLMEYEN, ALLAH KORKUSU OLMAYAN, ŞAHSİYETSİZ OLAN, PİSLİK VE BELALI OLAN BÜTÜN KİŞİ VE OLUŞUMLARDAN LITFEN TEMİZLEYİNİZ. ORGANİZE SUÇLAR, BİLİŞİM SUÇLARI, NARKOTİK ŞUBE, ASAYİŞ ŞUBE VE BÜTÜN EMNİYET VE JANDARMA BİRİMLERİNİN ŞEHİRDEKİ MİKROPLARI TEMİZLEMESİ HALİNDE DAHA GÜVENLİ, TEMİZ, HUZURLU BİR ŞEHİR OLURUZ. BAŞKALE, VAN MERKEZ VB. BÜTÜN İLÇE MERKEZLERİMİZDE SAĞLAM BİR ÇALIŞMAYA İHTİYAÇ VAR.

SIRADAKİ HABER