banner290

Van ve birçok ilde 255 hakim ve savcının görev yeri değişti! İşte isim isim tam liste

Hakimler ve Savcılar Kurulunca atanmalara ilişkin kararname ile HSK Birinci Dairesinin adli yargıda 255, idari yargıda ise 27 hakim ve savcının görev yeri değişti. Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre; Van'da da 1 hakimin yeri değişirken 2 hakim Van'a atandı. 2 hakim de Van Bölge Adliye Mahkemesi Üyeliğine seçildi. (HSK) ait atama kararları Resmi Gazete'de yayınlandı.

Van ve birçok ilde 255 hakim ve savcının görev yeri değişti! İşte isim isim tam liste

HSK Birinci Dairesinin adli yargıda 255, idari yargıda ise 27 hakim ve savcının görev yeri değişikliğini kapsayan kararnamesi ile 282 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi.

Gerçekleşen atamalara ilişkin, "Hakimler ve Savclar Kurulu Başkanlığından: Adli yargı hakim ve Cumhuriyet savcılarının 2802 sayılı Hakimler ve Savcılar Kanunu gereğince atanmalarına ilişikin Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin 01/12/2022 tarihli ve 1872 sayılı atama kararı aşağıda gösterilmiştir" açıklamasında bulunuldu.

Hakimler ve Savcılar Kurulu'na ilişkin Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte görev yeri değişen hakim ve savcıların isim listesi ve yeni görev yerleri...

HAKİMLER VE SAVCILAR KURULU BAŞKANLIĞI'NIN ATAMALARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

ENSONHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2022, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER