banner290

Van’da 6 köpek üniversite öğrencisine saldırdı! Genç kız dehşeti yaşadı, akıbeti bilinmiyor!

Van'ın Tuşba ilçesinde Yüzüncü Yıl Üniversitesi yolu üzerinde bir genç kızı savunmasız gören 6 köpek, talihsiz kızı kovalarken o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Başıboş köpeklerin yaşattığı korku ve saldırı terörü, birçok kişinin yaralanmasına, hatta aralarında çocukların da olduğu mağdurların hayatlarını kaybetmesine neden oldu.

Bazı belediyeler halen yetersiz kalıyor

Sokaklarda giderek daha tehlikeli bir sorun olmaya başlayan başıboş köpeklerle ilgili yetkililerden daha titiz çalışmaları beklenirken, istenmeyen olaylar serisine bir yenisi daha eklendi.

6 köpek genç kıza saldırdı

Ne zaman meydana geldiği henüz bilinmeyen olay, Van'ın Tuşba ilçesinde bulunan Yüzüncü Yıl Üniversitesi yolu üzerinde gerçekleşti. Yoldan geçen bir genç kız, kendisine doğru koşarak yaklaşan bir köpeği savuşturmak isterken diğer 5 köpek birden kıza hamle yaptı. Genç kızın akıbeti bilinmiyor. Üzerine gelen köpeklerle şoka giren genç kız, kendini korumaya çalışarak kaçarken güvenlik kamerası alanından çıktı. Genç kızın akıbeti henüz bilinmiyor.

ENSONHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2022, 16:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandas
Vatandas - 3 ay Önce

Sehir merkezinde ve üniversitedeki basibos kopek suruleri konusunda hic bir sey yapmayan yetkililer! İyi ki varsiniz, cunku onlara guzel bir barinak yapip, su ve yemek vereceginizi dusunuyorum. Onun disinda olacak her seyden siz sorumlusunuz. Bir seyleri duzeltmek icin felaketi mi beklemek lazim?

Yusuf
Yusuf - 3 ay Önce

Acı verici bir durum. Bu olayın bir daha yaşanmaması İÇİN gerekli tedbirler alınmalıdır. Ki bu olay kameralara yansıyan tarafı , bir de kamerasız alanlarda her gün meydana gelen benzeri durumlar. Lütfen