banner211

Van’da Antep rüzgârı

Gastronominin turizmin en önemli parçası olmaya devam ettiği şu sıralar, bir birinden önemli lezzet durakları da Van’a gelmeye devam ediyor. Bir çok markanın bayilikler ile Van’a akın ettiği süreçte Gaziantep Baklavası dendiğinde akla gelen en önemli markalardan birisi de Van’a merhaba dedi. Van Semaver Kavşağı’nda açılan Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları adlı mekan görkemli bir mekan ile Vanlılar’a hizmet vermeye başladı.

Van’da Antep rüzgârı

ŞEHRİVAN HABER-ÖMER FARUK TOKTAŞ/HAKAN İZGİ- Kafelerden, restoranlara hizmet sektörü alanında Van’a birçok yeni iş yerinin kazandırıldığı son günlerde bunlara bir yenisi daha eklendi. Baklavanın başkenti olan Gaziantep’te yıllardır işin önderliğini yapan Nacaroğlu Baklavalarının Van Şubesi’ni Van’da açıldı. Gaziantep Baklavası denince akla ilk gelen, öncü markalardan birisi olan Nacaroğlu çok modern bir mekan ile Van’a merhaba dedi. İşletmeyi Van’a açan Mehmet Garip Muslu Antep Baklavası’na olan ilginin farkında olduklarını ve Van’a böyle bir markayı kazandırdıklarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Birçok şehirde Franchasing Sistemi ile yeni şubeler açarak ağını genişleten Nacaroğlu Baklavalarını artık Van’da da Gaziantep tatlıları ile Vanlılar’a damak zevkine hitap edecek.

“VAN’A HAYIRLI OLSUN”

Konuyla ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Nacaroğlu Baklavaları Yetkilisi Mehmet Garip Muslu açılışa olan rağbetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şu ifadeleri kullandı: “Van için açtığımız iş yerinin bir ihtiyaç olduğunu düşünerek yola çıktık. Van’da birçok noktada baklavacı var fakat Antep Baklavası ciddi anlamda gören bir baklava. Bu işin içerisinde ve baklavanın başkenti olan Gaziantep’in önde gelen kuruluşlarından biri olan Nacaroğlu Baklava ile anlaşarak kaliteli bir markayı Van’a kazandırmış olduk. Beklentilerimizin olumlu sonuçlar alacağını açılışımıza olan rağbetten de görebiliyoruz. Umarım vereceğimiz kaliteli hizmet anlayışı ile insanlarımızı memnun edebiliriz. Van’a hayırlı ve uğurlu olsun.”

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 12:59
YORUM EKLE