banner290

Van’da başıboş köpekler dehşet saçtı! Kediyi parçalayarak öldürdüler

Van’da sokaklarda başıboş gezen köpeklerin saldırılarına bir yenisi daha eklendi. Van’ın İpekyolu ilçesinde başıboş 5 köpeğin kediyi parçalayarak öldürdüğü görüntüler dehşete düşürdü.

Van’da başıboş köpekler dehşet saçtı! Kediyi parçalayarak öldürdüler

Sokak köpeklerinin hedefi ise bu kez bir kedi oldu. İpekyolu ilçesinde sabah saatlerinde bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan köpek saldırısı dehşete düşürdü. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, 5 sokak köpeğinin kediyi yakalayarak parçaladığı görüntüler yer aldı. Sabah saatlerinde iş yerine gelirken parçalanmış kedi cesedini gören esnaf ise şaşkınlığını gizleyemedi. Güvenlik kamerasından görüntüleri izleyen esnaf, görüntüler karşısında şoke oldu.

“Kedinin parçalanarak can verdiğini gördüm”
Erkan İlbilgi isimli vatandaş, sabah iş yerine gelirken parçalanmış bir kedi leşiyle karşılaştığını belirtti. Daha sonra güvenlik kamerası görüntülerini izlerken şoke olduğunu ifade eden İlbilgi, “Kedi vahşice köpek saldırısına uğramıştı. Kedinin parçalanarak can verdiğini gördüm. Daha sonra belediye yetkilileriyle görüşerek parçalanmış kedi cesedinin alınmasını istedim. Talebim üzerine buraya gelen ekipler cesedi alıp götürdü” dedi. Sitelerin yoğunlukta olduğu sokakta küçük çocukların kendi başlarına öğrenci servisine bindiğini dile getiren İlbilgi, muhtemel köpek saldırılarına karşı bir çözüm üretilmesini istedi.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 9 ay Önce

İpekyolunda oturuyorum suvaroğlu kazım Karabekir caddesinde hep köpekler oluyor belediyeye çözüm üretmeleri için uzun mesaj attım herhalde sorumluluklarını sene sonuna kadar oyalanıp ertelemeyi halkı zor durumda bırakmayı istiyorlar çocuklarımız Allah’a emanet okula gidip geliyor eve dönene kadar aklımız çıkıyor başıboşluk almış başını gidiyor sorumluluğun ne zaman farkına varılacak bekliyoruz Rabbim hakkını layıkıyla yerine getirmeyen yöneticilerden bizi muhafaza eylesin amin

SIRADAKİ HABER