banner290

Van’ın uçak seferleri sorunu çözülüyor!

Van’da adeta kronikleşmiş bir sorun haline gelen uçak seferleri AK Parti Van Milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal, Van Valisi Dr. Ozan Balcı ve Gülşen Orhan'ın girişimleri ile bugün ek seferler ile ilgili söz alındı. 

Van’ın uçak seferleri sorunu çözülüyor!

Van’da son dönemlerde sıkça gündeme gelen uçak seferleri için önemli bir adım atıldı. Van Valisi Dr. Ozan Balcı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan, AK Parti Milletvekilleri İrfan Kartal ve Osman Nuri Gülaçar, uçak seferlerinin arttırılması için Ankara’ya çıkarma yaptı.

VAN HEYETİ UÇUŞLAR İÇİN ÇIKARMA YAPTI

Van’da 2019’da başlatılan havaalanı genişletme çalışmalarının ardından sefer sayılarında yapılan değişiklik ve uçak biletlerindeki fiyat artışı sorunu AK Parti Van Milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal, Van Valisi Dr. Ozan Balcı ve Gülşen Orhan'ın girişimleri ile bugün ek seferler ile ilgili söz alındı. Alınan bilgilere göre; ilk olarak Ankara ve Van uçuşlarına 1 ek sefer daha eklenecek. Sorunun tamamen çözülmesi için çalışmalar sürecek. 

EK SEFERLER BAYRAMDAN ÖNCE BAŞLIYOR!

Konuyla ilgili bir açıklama yayınlayan Osman Nuri Gülaçar, “Milletvekilimiz Sn. İrfan Kartal, Valimiz Sn. Ozan Balcı ve Gülşen Orhan ile birlikte THY Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Bolat ile bir araya gelerek şehrimizin en önemli ihtiyaçlarından birini haline gelen ek seferler üzerine istişarelerimizi gerçekleştirdik. İstişarelerimiz sonrası arefe gününden itibaren Van-Ankara uçuşları başta olmak üzere ek seferler başlamış olacak. Eylül ayı itibariyle de seferlerinin tamamında iyileştirmeler yapılmasını ön görüyoruz. Hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ruvi
Ruvi - 1 ay Önce

Sanki uçağa binecek para bıraktılar. 900 lira olmuş tek yön gidiş. Otobüs desen ondan beter. 750 lira oldu. Ek sefer yapsanız neye yarar, yine zenginler, yine sizler bineceksiniz.

Bilal aslan
Bilal aslan - 1 ay Önce

İzmir van 1500 ile 2500 tl olmus neredeyse avrupayi gecmis sahipsiz memleket kimse çikip demesin ben bu şehir icin calisiyorum

Fatih
Fatih - 1 ay Önce

Gidişe gidebiliyorsun gelişe varmı acaba onada bakınız

Rıdvan
Rıdvan - 1 ay Önce

Sayın vali hariç diğerinin Van'a iğne ucu kadar faydası yok.

S.....
S..... - 1 ay Önce

Hiç merak ettiniz mi neden ankar diğer şehirler değilde Ankara milletvekillerimiz vana çok sık gelip gidiyorlar durmadan vanda çalışma gerçekleştiryorlar ya ondan size oy veren elmi kesecem yazık Recep Tayyip Erdoğan gibi değerli bir insanın temsilcileri olduğunuz için.