banner211

VASKİ’den vatandaşlara online ödeme kolaylığı

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü, korona virüsü salgınına karşı aldığı önlemleri en üst seviyeye çıkardık.

VASKİ’den vatandaşlara online ödeme kolaylığı

VASKİ’den yapılan açıklamada, önceliklerinin toplumun sağlığı olduğu belirtilerek, “Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan korona virüs salgınına karşı, halihazırda uyguladığımız Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığınca belirlenen önlemlere ek olarak aldığımız önlemlerle de hizmetlerde kesintiye gitmeden halkımıza en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığını korumak için, öncelikle tüm fatura ödeme işlemlerinizi VASKİ Mobil, VASKİ Web, PTT ve anlaşmalı olduğumuz bankaların online işlemler bölümünden yapabilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz bankalar; Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Halk Bankası, Türkiye İş Bankası, TEB Bankası, Türkiye Finans Bankası, Akbank, Kuveyt Türk, PTT Bank, Ziraat Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Deniz Bank, Şeker Bank ve Albaraka Türk’tür. Ayrıca tüm kredi kartları ile VASKİ web sitesi online ödeme ölümünde faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Çalışanlarımızın sağlığını korumak için de, VASKİ Genel Müdürlüğümüz ve şubelerimizde rutin temizlik işlemlerini arttırarak tüm alanları periyodik olarak dezenfekte etmekteyiz. Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından tanımlanan risk grubunda bulunan çalışanlarımıza idari izin hakkı tanınmış ve diğer çalışanlarımız için gerekli bilgilendirme ve sağlık talimatları verilerek mümkün olduğunca temassız ve sağlıklı bir ortamda çalışmaları sağlanmıştır. VASKİ olarak toplantı, eğitim, seminer ve etkinlik katılımlarını, sürecin gelişimine bağlı olarak yeniden düzenlenecek şekilde durdurduk. Toplumun sağlığını gözeterek uygulamaya aldığımız bu önlemler, sizlerin de desteğiyle amacına ulaşacaktır. Unutmayalım ki; korona virüs alınacak tedbirlerden daha güçlü değildir” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vaskici
Vaskici - 1 yıl Önce

Vandaki yüzbinlerce insanın beklediği esas haber:

1) VASKİ'NİN GEÇMİŞ AYLARA VE YILLARA AİT BİRİKMİŞ SU BORÇLARINA FAİZ AFFI GETİRMESİ VE ANA BORCU TAKSİTLENDİRMESİDİR. ( Bunu yapması halinde ciddi bir tahsilat hareketliliği olur.)
2) 15 Mart- 15 Mayıs arasında suyun ücretsiz olmasıdır.

Bilal
Bilal - 1 yıl Önce

Ödeme kolayligi bumu yani.

emo
emo - 1 yıl Önce

vanda zaten iş yok hem sokağa çikmayın diyorlar bu halk evde ne yiyip içecek bu devirde parasi olan yaşar olmayan zaten açliktan ölür maddi durumu iyi olmayan yerdimci olun.. istanbul ankara borçları erteliyor demeki van tüm şahirlarden daha çok gelişmiş

BAHTİYAR EVO
BAHTİYAR EVO - 1 yıl Önce

Yazıklar olsun sizin verdiğiniz desteğe. Böyle bir memleketin bir vatandaşı olmasaydım keşke.Bir taraftan Vepsaş üst üste faturanizi ödeyin diye mesaj atarken vaski de ödeme yapmak için kolaylık sağlıyormuş yazıklar olsun sizlere. 2 ay ödeme almazsanız ölecekmisiniz.

Muhammet Destici
Muhammet Destici - 1 yıl Önce

Devletimiz imar affı getiriyorda VASKİ VATANDAŞIN geçmiş borç faizlerini silemiyor mu? Kalan ana parayı da isteyen bir defada isteyen birkaç taksitle ödesin. Vaskinin kasasına sıcak para girer. Vatandaş da rahatlar. Bu krizde ekonomik kolaylık için paketler ilan ediliyor. VASKİ de van halkına bu güzelliği yapsın. Kıyamet mi kopar.

bülent TELLİ
bülent TELLİ - 10 ay Önce

S U BORCUM NE KADAR