banner211

VERGİ TERKİNİ İÇİN YENİ ÇALIŞMA

Adalet ve Kalkınma Partisi Van Milletvekili Mustafa Bilici, beraberindeki İl Başkanı Av. Zahir Soğanda ve İl teşkilatı ile birlikte bazı kurum müdürleri ile odaları ziyaret etti.

VERGİ TERKİNİ İÇİN YENİ ÇALIŞMA

İlk olarak Van Ziraat Odası Başkanı Lütfü Özgökçe'yi ziyaret eden Bilici ve Soğanda daha sonra Van Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Burada oda üyeleri ile bir araya gelen Bilici ve Başkan Soğanda, ilin sorun ve sıkıntıları ile ilgili VATSO Başkanı Necdet Takva ile görüştü.

‘SORUNLAR KONUŞARAK ÇÖZÜLECEK’

Vergi Telkini ile Bakanlık düzeyinde yeniden bir çalışma yapılması yönünde görüş alışverişinde bulunan Bilici, ilin sorunların odalar, kurumlar ve yetkili birimler ile konuşularak çözüme kavuşturulması gerektiğini söyledi. İldeki Hayvancılığın geliştirilmesi konusunda da görüşmelerin yapıldığı ziyaret yaklaşık 1 saat sürdü. Daha sonra buradan ayrılan AK Parti heyeti, bir süre önce görevine atanan İl Gençlik Hizmetleri Müdür Nevzat İnanç'ı makamında ziyaret etti. Müdür İnanç'a görevinde başarılar dileyen Milletvekili Bilici, Bardakçı'ya yapılacak olan yeni Şehir Stadyumunun hayırlı uğurlu olmasını temenni etti. AK Parti heyeti daha sonra yeni atanan Çevre Şehircilik İl Müdürü Cengiz Adıgüzel'e hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Daha sonra Müdür Adıgüzel, Milletvekili Bilici ve İl Başkanı Soğanda'ya kurumun İşleyiş ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ardından program sonra erdi.


(ŞEHRİVAN)

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2014, 13:16
YORUM EKLE