WhatsApp'a yeni özellik geliyor!

Whatsapp'ın yeni bomba özellik haberi gündeme bomba gibi düştü. Milyonlarca kullanıcısı olan dünya devi yeni özelliğini duyurdu.

WhatsApp'a yeni özellik geliyor!

Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından olan Whatsapp'tan bomba gibi yeni bir özellik geldi. WhatsApp'ın yeni özelliğini herkes merakla bekliyordu. Peki WhatsApp'ın merakla beklenen yeni özelliği ney? İşte tüm bu sorularınızın cevabı... WhatsApp yeni özelliğinde grup katılımcılarının sayısını artırdı.  Şimdiye kadar bir WhatsApp grubunda yöneticiler en fazla 256 kişiyi katılımcı olarak ekleyebiliyordu ancak bu değişti.  Peki, WhatsApp grup kişi sınırı kaç? 'WhatsApp grubu en fazla kaç kişi?' sorusunun cevabı...

Android, iOS ve Masaüstü için WhatsApp beta'nın son sürümlerinde kullanıcıların 2 GB'a kadar boyuta sahip belgeleri paylaşmasına imkan tanıyor.

BİR GRUBA EN FAZLA 512 KİŞİ EKLENEBİLİR

Şimdi de WhatsApp, grupların katılımcı sayısını artırdı. Şimdiye kadar bir gruba en fazla 256 kişi eklenebiliyordu. Ancak artık 512 kişi ile grup oluşturabilir veya bir gruba en fazla 512 kişi eklenebilir. Bu yeniliğin WhatsApp hesabınıza gelip gelmediğini kontrol etmek çok kolay; sadece bir grup oluşturmaya çalışın ve ona kaç kişinin eklenebileceğini kontrol edin. Bu yenilik bir süredir WhatsApp'ın Android, iOS ve Masaüstü beta test programlarında mevcuttu. Artık tüm kullanıcılar kullanabiliyor. Ancak eğer henüz bu yeniliği kullanamıyorsanız, endişe etmeyin ve WhatsApp'ınızı uygulama mağazası üzerinden güncelleyin. iPhone telefon kullanıyorsanız uygulama mağazanız App Store'dur, eğer Android kullanıyorsanız (Samsung, Xiaomi, Oppo, Poco vb.) Google Play Store'dur. Güncellemeye rağmen yine de gruplarınıza 512 kişi ekleyemiyorsanız, biraz daha beklemeniz gerekeceği anlamına geliyor. Bu özellik bugün neredeyse tüm kullanıcılara sunuldu ve 24 saat içinde herkesin kullanımına sunulacak. Sadece tüm cihazlara ulaşması biraz zaman alabilir.

İNTERNET HABER

YORUM EKLE