CHP Van İl başkanlığı Şehrivan Medya Grubuna ziyaret gerçekleştirildi.

Atandığı günden bu yana Cumhuriyet Halk Partisi’nde büyük bir değişim ve dönüşümün öncüsü olan CHP Van İl Başkanı Seracettin Bedirhanoğlu ve yönetimi yeni yerinde, yeni yayın dönemine başlayan Şehrivan Medya Grubuna ziyaret gerçekleştirdi.

CHP Van İl başkanlığı Şehrivan Medya Grubuna ziyaret gerçekleştirildi.

Bedirhanoğlu ile birlikte CHP Van İl Yönetim Kurulu Üyesi Ezgi Ergun ve beraberindeki parti heyeti, Şehrivan Medya Grubunu Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Aykaç tarafından karşılandı. Yeni medya kampusunu gezen heyet daha sonra kent ve ülke gündeminin konuşulduğu bir görüşme gerçekleştirdi. Sıcak ortamda gerçekleşen ziyarette, CHP’nin Van’daki çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Bedirhanoğlu, basının bir güç olarak ülke siyaseti üzerinde önemli bir rolü olduğunu dile getirdi.

Van’a yapılan yatırımların Van ekonomisi için önemli olduğuna işaret eden Bedirhanoğlu, Van’a yapılacak her türlü yatırımı desteklediklerini, yatırımların Van’a hem ekonomik alanda hem de istihdam alanında büyük katkılar sunduğunu dile getirdi. Heyet, gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyetlerini dile getirerek, Şehrivan ailesine başarılar diledi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 14:57
YORUM EKLE