banner211

Cumhurbaşkanı Erdoğan Van’a geliyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti Van 7. Olağan kongresi için  31 Ekim Cumartesi günü Van’a gelecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Van’a geliyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti Van 7. Olağan kongresi için  31 Ekim Cumartesi günü Van’a gelecek.

Van AK Parti Milletvekili Abdulahat Arvas sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 7. Olağan kongresi için Van’a geleceğini duyurdu.

Abdulahat Arvas sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi;

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın  Recep Tayyip Erdoğan’ı 31 Ekim Cumartesi günü 7. Olağan İl Kongremizde, Van’ımızda ağırlayacağız.

İnandığımız yolda, Milletin sevdalısı, Milletine sevdalı bir lider ile yürüyoruz.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 13:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
çile yolu
çile yolu - 8 ay Önce

ya bi çile yolunu hatırlatın ta gençlik döneminde verdiği sözleri unutmuştur. yıllar oldu18. maddeye bir el atsın bu çok ortaklı, dengesiz, plansız, adam kayırmacalı imarı ve çevre yolunu artık bitirsin. yakında gines rekorlar kitabına gireriz herhalde.

Yol Medeniyettir.
Yol Medeniyettir. @çile yolu - 7 ay Önce

Uzun süredir Van'ın gündeminde olup ama bir arpa boyu yol almayan , Van'ın kronik sorunu haline gelen Çevre Yolu hala çok konuşulacak gibi görünüyor. Bugün neredeyse çevre yolu olmayan ilimiz kalmadı. Ve hepsinin altında milletin liderinin imzası var. Ama maalesef ya biz sesimizi iletemedik ya da sesimizi iletmesi gerekenler bu konuda çok yetersiz kaldı. Gün yoktur ki İpekyolu güzergahında kaza olmasın can ve mal kaybı olmasın.Artik ildeki yetkili organlara seslenmek yerine Milletin adamı , Bu ülkenin istiklali ve istikbali için her şeyini ortaya koyan Syn Cumhur Başkanımıza seslenmek istiyorum. Syn Cumhurbaşkanım, Türkiye'de delmediginiz dağ , kavusturamadığınız boğaz, bulusturamadiginiz gönül kalmadı. Ne olur Van'ımızın bu çözülmesi kolay ancak kronik hâle gelen sorununu çözüme kavusturmanızı Van halkı adına sizden istirham ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun Cumhurbaskanım,!!!

Takki Takki
Takki Takki - 7 ay Önce

Van’da bereket kalmaz gitti güzelim vanım

Çağrı
Çağrı - 7 ay Önce

CUMHURBAŞKANI KARARI
–– Güneysu-Başköy İl Yolu Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazlar ile Üzerlerindeki Müştemilatın Karayolları Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3086) Darısı bizim çevre yoluna...!

Çağrı
Çağrı - 7 ay Önce

Bugünkü Resmi Gazeteden: CUMHURBAŞKANI KARARI
–– Güneysu-Başköy İl Yolu Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazlar ile Üzerlerindeki Müştemilatın Karayolları Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3086) İnşAllah bizim çevre yolumuzda kamulaştırma şekline dönüşür.

banner246