banner211

Van Büyükşehir Belediyesi’nden personel alımı açıklaması

Van Büyükşehir Belediyesi bir süredir sosyal medya platformlarında belediyeye personel alınacak paylaşımlarından dolayı bir açıklama yaptı.

Van Büyükşehir Belediyesi’nden personel alımı açıklaması

Sosyal medya platformlarında yayılan haberlerde Van Büyükşehir Belediyesi’nin zabıta memuru, şoför, avukat ve engelli kadrolarına personel alınacağı iddia edilmişti. Konuyla ilgili açıklama yapan Büyükşehir Belediyesi bu paylaşımların gerçeği yansıtmadığına vurgu yaptı. Van Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarında yapılan açıklamada, “Basına ve kamuoyuna. Son günlerde kamuoyunda ve sosy medya platformlarında Van Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına Zabıta Memuru, Şoför, Avukat ve Engelli kadrolarına personel alınacağ yönünde asılsız haber ve paylaşımlar yer almaktadır. Van Büyükşehir Belediyesi’nin herhangi bir personel alım ilanı bulunmamaktadır. Bu noktada yapılan asılsız haber ve paylaşımların dikkate alınmaması hususu basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadeleri kullanıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Temizlikçilere ihtiyaç var
Temizlikçilere ihtiyaç var - 6 ay Önce

Lutfen dört belediyemizin bünyesine 400 temizlik görevlisi alınsın. Hepsi de 30, 40, 50 yaş gruplarında olsun. Mecalsiz, yaşlı temizlikçiler alınmasın. Titiz, gayretli, işini helaliyle yapan işine sadık çalışanlar olsun. Çünkü şehirde temizlik çok gerilemiş durumda.

Vanlı
Vanlı - 6 ay Önce

Sayın vali ne iş yapıyosun ki. İşçi alımı yok. Yatırım yok. İcraatın yok. Sadece sağlam asfaltı söküp yenisini döküyorsun. Yahut stk toplantıları yapıyorsun. Geldiğinden beri ne iş yaptın ki. Sana 10 üzerinden 2 veriyorum. Biraz çalış biraz çalış

banner246