banner290

Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit’ten VANESOB Başkanı İsa Berge’ye ziyaret!

Başkan Berge, VANESOB’u ziyaret eden ve esnafın yanında olan Van İl Jandarma Komutanı Yüksel Yiğit’e teşekkür etti.

Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit’ten VANESOB Başkanı İsa Berge’ye ziyaret!

Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VANESOB) Başkanı İsa Berge’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette oda başkanları da hazır bulundu. Komutan Yiğit, oda başkanları ile şehir ve esnaf ile ilgili istişarelerde bulundu.

“Milletimize hizmet için varız”

Ziyarette konuşan Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yiğit, “Şanlı askerlerimiz ile birlikte, ülkemizi koruyoruz. Vatanımız uğruna can vermiş aziz şehitlerimizin hatırasına sahip çıkacağız. Ülkemizin kalkınması için çalışan herkesi kutluyoruz. Bu minvalde tüm zor zamanlara rağmen Van’da milletimize hizmet veren esnaf ve sanatkarlara teşekkür ediyoruz. Sayın Valimiz Mehmet Emin Bilmez ve başkan Berge ile birlikte çıktığımız esnaf denetimlerinde, esnafımızın duyarlılığına şahit olduk. Başkan Berge ve oda başkanları şahsında özellikle pandemi sürecinde büyük fedakarlık gösteren esnafları kutluyoruz. Hepimiz milletimize hizmet için varız.” dedi.

Komutanımıza teşekkür ediyoruz

Ziyarette konuşan VANESOB Başkanı İsa Berge, Yüksel paşanın son derece hassas ve duyarlı davrandığını söyledi. Van İl Jandarma Komutanı Yüksel Yiğit’in, pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarı yalnız bırakmadığına dikkat çeken Berge, “Bu zorlu süreçte her zaman esnafımızın yanında olan bir komutanımız var. Jandarma bölgesindeki esnaf ve sanatkarlarımız için gereken her türlü desteği veren bir komutanımız var. Sayın Valimiz Mehmet Emin Bilmez ve komutanımız ile birlikte çıktığımız denetimlerde hem Sayın valimizin hem de komutanımızın esnafımıza göstermiş olduğu ilgi takdire şayandır.” şeklinde konuştu.

Başkan Berge, plaket takdim etti

Başkan Berge, Yüksel paşaya göreve başladığı günden buyana Van halkına yaptığı hizmetler nedeniyle plaket takdim etti. Berge, “Şehrimizin ve ülkemizin huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden görevinin başında olan Yiğit komutanımızı kutluyoruz.” ifadelerini kullandı. Ziyaret hatıra fotoğrafı ile son buldu.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER