banner211

Van’da kavşak yenileme çalışmaları devam ediyor

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından ana caddelerde bulunan refüj, kaldırım ve kavşaklarda yenileme çalışmaları devam ediyor.

Van’da kavşak yenileme çalışmaları devam ediyor

Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından kent merkezinde bulunan caddelerde uyarıcı levhalar, ışıklı tabelalar ile refüj, aydınlatma ve boyama çalışmaları yapılıyor. Kentin marka caddeleri olan Beşyol, Hastane Caddesi, Çohaz Petrol ile Sebze Hali kavşaklarında yenileme çalışması yapılırken, 4 bin 600 metre uzunluğundaki Şabaniye Caddesi’nde de kaldırım ve refüjlerde ise sarı-beyaz boyama çalışmaları tamamlandı.
Kent estetiğinin korunması ve oluşabilecek kazaları en az seviyeye indirilmesine yönelik kurulan 3 vardiyalı gece ekipleri farklı caddelerde de sabahın ilk ışıklarına kadar çalışmalarını sürdürecek.

İHLAS HABER AJANSI

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2020, 15:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
YOL MEDENİYETTİR.
YOL MEDENİYETTİR. - 12 ay Önce

Yeni yollar lazım, yeni güzergahlar lazım, onlarca noktada yol genişletmeler lazım, kaldırım yenilemesi ve yeni kaldırımlar lazım, köprülü kavşak ve üst geçitler lazım, yollarımızın çoğu çökük ve bozuk olduğundan sehir içinde binlerce kilometre asfalt yenileme lazım, asfaltsız yollara asfalt serimi lazım. Sehrin her tarafındaki bütün yollarda kaldırım ve refüj taşlarının onarılmas, boyanıp güzelleştirilmesi lazım. Vanda bu yaz yol sorunu inşAllah kalmaz. Bir şehir ancak yolları kadardır.

metin
metin - 12 ay Önce

neden şabaniye mahallesinde bulunan eski ssk hastanesinin trafik ışıkları iptal edilmiş, çok mağdur oluyoruz,