banner272

Vanlı fotoğraf sanatçısı Roni Rıdvan Süslü'ye bir ödül daha!

Son dönemlerde çektiği fotoğraflar ve ulusal ve uluslararası alanda aldığı ödüllerle adından söz ettiren Vanlı fotoğrafçı bir yarışmadan daha ödülle döndü...

Vanlı fotoğraf sanatçısı Roni Rıdvan Süslü'ye bir ödül daha!

ŞEHRİVAN HABER - Son dönemlerde çektiği fotoğraflar ile hem ülkede hem dünya çapında adını duyuran Vanlı fotoğraf sanatçılarının sayısı artmaya devam ediyor. Bir çok alanda başarılı fotoğraflar çekip Van'ın gururu olan bu isimlerden birisi de Roni Rıdvan Süslü.

Son dönemlerde başarılı çekimleri ile dikkatleri üzerine çeken Vanlı Fotoğraf Sanatçısı Roni Rıdvan Süslü geçen yıl olduğu gibi bu yılda İzmir Ticaret Borsasının düzenlediği fotoğraf yarışmasından  ödül ile döndü. 
İzmir Ticaret Borsası tarafından düzenlenen “Toprak ve Çocuk” konulu fotoğraf yarışmasına bu yıl binin üzerinde fotoğraf katılırken Süslü'nün fotoğrafı en iyi fotoğraflardan birisi oldu. Daha önce ulusal ve uluslarası bir çok yarışmada ödüller kazanan Vanlı fotoğraf sanatçısı Roni Rıdvan Süslü bu yarışmanın “Sağlıklı Beslenme” kategorisinde tandır evinde çektiği fotoğrafı ile 3. oldu.

İŞTE ÖDÜL KAZANAN O FOTOĞRAF

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2020, 17:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Veysi sarıhan
Veysi sarıhan - 10 ay Önce

Emek isteyen bir sanat çekilen bir kare bu kadar sade ve doğal olamaz tebrikler başarılarının devamını diliyorum

Fesih Güvener
Fesih Güvener - 10 ay Önce

Yaptigin her isle adini altina harflerle yazdirmayi basarman bizim icinde bir gurur kaynagi iyiki varsin basarilarin daim olsun kardesim

banner269

banner260