Yazar Gamze Güller Van’da okurlarıyla buluşuyor!

Van Edebiyat Mahfili, yazar ve şairleri kitapseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Van Edebiyat Mahfili, 27 Mart’ta Yazar Gamze Güller’i kentte ağırlayacak.

Yazar Gamze Güller Van’da okurlarıyla buluşuyor!

ŞEHRİVAN HABER: NECMETTİN DURSUN

Yazar Gamze Güller, Van Edebiyat Mahfili ve Üvercinka Kültür Sanat Akademi iş birliğinde, Vanspor Başkanı Mehmet Avcı ve Şehrivan Medya Grubu desteğiyle, Etçi Sinan katkılarıyla kitapseverlerle buluşacak. 27 Mart Pazar günü saat 16:00’da, Üvercinka Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek programın moderatörlüğünü Evin Baytar yapacak. Hem söyleşi hem de imza günü gerçekleştirecek Gamze Güller’in kitapları okurlara ücretsiz olarak sunulacak.

GAMZE GÜLLER KİMDİR?

Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini TED Ankara Koleji’nde, lisans ve yüksek lisans öğrenimini İTÜ Mimarlık Fakültesi’nde tamamladı. Öykülerden oluşan ilk kitabı İçimdeki Kalabalık 2008’de, 2012 Orhan Kemal Öykü Ödülü’nü kazanan kitabı Beşinci Köşe 2012’de, kısa romanı En Çok Onu Sevdim 2015’te yayımlandı. 2017’de ise Beşinci Köşe ve İçimdeki Kalabalık bir arada kitaplaştırıldı. 2018’de İşte Hayat Böyle Bir Şey adlı çok yazarlı öykü derlemesini yayına hazırladı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE