banner290

Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı adayını "Yarın ülkenin başındasınız" diyerek açıkladı!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte katıldığı törende dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adaylığına 'yeşil ışık' yaktı.

Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı adayını "Yarın ülkenin başındasınız" diyerek açıkladı!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Elazığ’da Elazığ Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İnşaatı’nın temel atma törenine katıldı. Altılı masada adaylık karmaşası sürerken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, burada yaptığı konuşmada görmek istediği adayı açık açık ifade etti. İmamoğlu, "Yarın ülkenin başındasınız" diyerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adaylığına 'yeşil ışık' yaktı.

'YARIN BU ÜLKENİN BAŞINDASINIZ'
İmamoğlu konuşmasında şu ifadeleri kullandı; Sizin önderliğinizde çok büyük bir mücadele yürüyor şu anda. Altılı masa ve oradan doğacak olan yeni iktidar günleri. Yaşadıklarımı ve bugün hissettiklerimi iletirken aslında gençler de başıyla beni onaylıyordur. Onların kalbindeki duyguyu anlatmaya gayret ediyorum. Siz bugün ana muhalefet liderisiniz, yarın bu ülkenin başındasınız. Bugün bu ülkenin başında olan insan yarın bu ülkenin muhalefeti olacak.

HABER7

YORUM EKLE