TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu sözcülüğüne Gülaçar seçildi

AK Parti Van Milletvekili ve MKYK Üyesi Osman Nuri Gülaçar, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu sözcüsü seçildi.

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu sözcülüğüne Gülaçar seçildi

Türkiye Büyük Millet Meclisi 27. Dönem 2. Devre Komisyon Kurul seçimleri bugün gerçekleştirildi. AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu başkanlığında toplanan İnsan Haklarını İnceleme Komisyonunda, komisyon sözcülüğüne yeniden AK Parti MKYK Üyesi ve Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar seçildi.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 1 yıl Önce

maşAllah Allah nazardan korusun. büyük bir başarı gurur duyduk. artık van uçar. irfan beyde kit komisyonu üyesi olmuş.türkiyede kit kaldımı Allah aşkına kargalar güler bu bizim vekillerin hallerine :)))

Ümitsiz
Ümitsiz - 1 yıl Önce

Vana bi faydası olacakmı hiç sanmıyorum yapsalardı çoktan kendini gösterirdi ama mlsef gözle görünür elle tutulur hiçbirşey yok yapacaklarinida sanmıyorum mlsef

VANLI
VANLI - 1 yıl Önce

Yazık olmuş, maalesef ilimizde 3 milet veklinin karnesi 00000
inşaAllah gelecek dönemde biz seçmenlerin önüne bu isimler gelmez ..
reis için oy veriyoruz.

Van sevdalısı
Van sevdalısı - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun biz Vanlılar yabancı hayranı olduğumuzu bilmeyen kimse yoktur. Yabancılar kendi memleketlerinde adam yerine konulmazken bizde şah olurlar.

Stocholm
Stocholm - 1 yıl Önce

MaşAllah nazar değmesin. 3 yıldır Vana ne katkıları oldu. Bir icraatlarını gösterebilir misiniz?

Ziya Atalı
Ziya Atalı - 1 yıl Önce

Osma hoca çalışkan Donanımlı liyakati alçak gönüllü Meclise giden olmuşsa görmüştür giden her insanın derdini sabırla dinler çözümü için yanınıza arar yapabileceği ne varsa yapmaya çalışır Allah şahit ben yaşadım Van’ın sorunlarını Vanlının sorunlarını kendi sorunu gibi ilgileniyor meclisteki Odası dolup taşıyor gerçekten sıkılmadan sabırla çözmeye gayret ediyor

banner269

banner260