banner290

Vali Balcı'dan bir güzel hareket daha… Van’da 5 yıllık yasak Vali Balcı ile son buldu!

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı’nın talimatlarıyla Büyükşehir Belediyesi’nin etrafına bırakılan beton bariyerler kaldırılıyor.

Vali Balcı'dan bir güzel hareket daha… Van’da 5 yıllık yasak Vali Balcı ile son buldu!

İpekyolu ilçesi Seyit Fehim Arvasi Mahallesi’nde bulunan Van Büyükşehir Belediyesi ana hizmet binası etrafına bırakılan beton bariyerler, iş makinaları ve vinç yardımıyla kaldırılıyor. Van’a atandığı ilk günden bu yana vatandaşlarla iç içe olan Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, ilk olarak Van Valiliği önünde bulunan bariyerlerin kaldırılması talimatını verdi.


 

Daha sonra İpekyolu ve Çaldıran İlçe Belediyeleri hizmet binalarının etrafında bulunan beton bariyerler kaldırılırken, bugün ise Van Büyükşehir Belediyesi hizmet binası etrafında bulunan beton bariyerlerin kaldırılmasına başlandı.  2017 yılında bırakılan beton bariyerlerin kaldırılması mahalle sakinleri ve vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı. Gün boyu sürecek çalışma ile tüm beton bariyerlerin kaldırılarak buradan taşınması planlanıyor.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2022, 11:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
halk
halk - 2 ay Önce

karakol ve kisla girislerindeki beton bloklarin da kaldirilmasi gerekiyor. Yolun bir seridini bu bloklar ile kapatmislar. Tehlike gorulmeyen yerlerde bunlarin kaldirilmasini istiyoruz. bu durumda olan yerleri bi haber yapin ki bunlar da alinsin Sehrivan ailesi

serap kara
serap kara - 1 ay Önce

aynı güzel hareketleri mahalle sakinleri ve vatandaşlardan da bekliyoruz! inşAllah su istimal edilmez...