Akıncı İHA, İran dönüşü Van Gölü üzerinde “ay yıldız” çizdi! Akıncı İHA, İran dönüşü Van Gölü üzerinde “ay yıldız” çizdi!

İpekyolu Atatürk Sanat Galerisi'nde düzenlenen kermese SMA'lı hasta yakınları ve duyarlı yurttaşlar, yoğun ilgi göstererek, katkı sağladı.

"SMA'LI BEBEKLERİMİZİ YAŞATABİLMEK İÇİN BURADAYIZ"

Kermeste ilk olarak konuşan Van Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Neslihan Şedal, "Bizler bugün SMA'lı bebeklerimizi yaşatabilmek için buradayız. Bu kampanyalar başarıya ulaşana kadar mücadele etmeye devam edeceğiz. Dayanışma duygularımızı her defasında yapmaya devam edeceğiz. Sena'dan tutalım diğer bebeklere kadar bütün kampanyaların başarıya ulaşabilmesi için mücadelemiz devam edecek." dedi.

"BU DAYANIŞMA SAYESİNDE 2 SMA'LI BEBEĞİMİZ TEDAVİ OLABİLECEK"

Van Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Abdullah Zeydan ise, "Biz Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları olarak SMA'lı bebeklerimize destek olmak için belediyemize gönderilecek çiçeklerin yerine yurttaşlarımıza bağışta bulunmaları ricasında bulunmuştuk. Hemşerilerimiz de büyük bir duyarlılık göstererek bu dayanışmayı büyüttüler ve çok şükür iki tane bebeğimiz tedavi olabilecek parayı elde ettiler. İnşallah kalan diğer bebeklerimize de duyarlılık göstereceğinize inanıyoruz. Sena, Nursima ve Aysima bebeğimize herkesin duyarlılıkla sahip çıkması gerekiyor. Uzun bir zamandır bebeklerimizin kampanyasında gönüllü olarak çalışan bütün yüreği güzel yoldaşlarımıza ve kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz." İfadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından eşbaşkanları, SMA'lı hasta yakınları ile birlikte kermeste yardımsever yurttaşların açmış olduğu stantları gezdi.

Kaynak: Basın Bülteni