banner290

Van İpekyolu Kaymakamlığı personel alımı yapacak! İşte başvuru tarihi ve şartları

İpekyolu Kaymakamlığı, Aile Destek Merkezlerinde (Proje süresi ile sınırlı olmak koşuluyla) çalıştırılmak üzere 11 koordinatör alınacağını duyurdu.

Van İpekyolu Kaymakamlığı personel alımı yapacak! İşte başvuru tarihi ve şartları

İpekyolu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı bünyesinde açılacak olan Aile Destek Merkezlerinde (Proje süresi ile sınırlı olmak koşuluyla) çalıştırılmak üzere 11 koordinatör alınacağını duyurdu.

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak

Medeni Haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak

Kamu haklarından mahrum bulunmamak

4 Yıllık Fakültelerin Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik, Rehberlik Danışmanlık ve Rehbedik Öğretmenliği, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi, Anaokulu Öğretmenliği, Sosyal Hizmetler, Aile Ve Tüketici Bilimleri, Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon, Ergoterapi, Gerontoloji, Felsefe, Felsefe Grubu Öğretmenliği, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım, Halkla Ilişkiler Ve Reklamcılık, Hemşirelik, Hemşirelik Ve Sağlık Hizmetleri, İletişim Bilimleri, Iletişim Sanatlan, Iletişim Tasarımı, Iletişim Tasarımı ve Medya, Iletişim ve Tasanm, Insan Kaynaklan Yönetimi, Inovasyon Girişimcilik ve Yönetim, Medya ve Iletişim, Özel Eğitim Öğretmenliği, Sınıf Öğretmenliği, Resim Öğretmenliği, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği ve Türk Halkbilimi, Kamu Yönetimi, İşletme, Iktisat, Maliye, Uluslararası ilişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri Bölümü programlarının herhangi birinden mezun olmuş olmak

Bayan olmak

18 yaşını bitirmiş olmak

Başvuru yapılacak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ilçe sınırlarında en az 6 aydır ikamet ediyor olmak (Pedagoji k Formasyonu olan adaylara öncelik verilecektir.)

BAŞVURUNUN YAPILACAĞI YER VE TARİH

Başvurular, İpekyolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Binasında yapılacaktır. Başvurular, 07/09/2022 tarihinde başlayıp 09/09/2022 tarihi mesai saati bitiminde (17.00) sona erecektir.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şükrü Alan
Şükrü Alan - 4 hafta Önce

İşe ihtiyacı. Var böbrek nakıllığım evli 4 çocuk babası

Sevgi Tunç
Sevgi Tunç - 4 hafta Önce

Proje süresi sınırlı olmak koşuluyla denilmiş. Proje süresi kaç ay sürecek. Proje süresi bitince bizde işten çıkartılacak mıyız? Yoksa devam mı edecek? Belirli süreli mi?

Tuncay
Tuncay - 4 hafta Önce

Evrak ne lazım olacak

Serdar yaşar
Serdar yaşar - 4 hafta Önce

Askerde yeni gelmişim madorum

İlhan yurdabak
İlhan yurdabak - 4 hafta Önce

Benim engeli çocuğum var evde 8 çocuğum var işyok

Serkan keman
Serkan keman - 4 hafta Önce

Kiraciyim 1 tane cucugum var zor durumdayım işim yok kiramı ödemekle zurlok cekiyurum evime bakamiyurum tşk ederim

Serkan keman
Serkan keman - 4 hafta Önce

Kiraciyim 1 tane cucugum var zor durumdayım işim yok kiramı ödemekle zurlok cekiyurum evime bakamiyurum tşk ederim

Arzu vuran
Arzu vuran - 4 hafta Önce

Ben seni sevdim