ŞEHRİVAN HABER: Cumhur İttifakı'nda 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için çalışmalar sürüyor. AK Parti'de milletvekilliği aday adayları 22 Mart'a kadar başvuru uzatılırken, Van’da da seçim hareketliği devam ediyor. AK Parti Van İl Başkanlığında aday adaylığı başvuruları devam ederken, Affan Orhan da aday adaylık başvurusunda bulundu. 


GÜRAY: VAN, İYİLİKLERİ UNUTMAZ 


Programda konuşan AK Parti Van İl Başkanı Emre Güray, “Tüm adaylarımız bizim için baş tacıdır. Van ilinde 148 bin üyeye sahibiyiz. Affan Orhan kardeşimizde bu aileye gönül veren bireylerimizden bir tanesi. Allah bu uğurda onunda bizimde yardımcımız olsun. Yeni bir yola çıktık, görevimiz zor. 14 Mayıs’ta çok güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanımıza selamımızı ileteceğiz. Van iyilikleri unutmaz.” 


ORHAN, MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPTI


Seçim süreciyle ilgili konuşan Affan Orhan ise, “Bu seçimde de el ele vererek, memleketimize hizmet etmek adına bir yola çıkacağız. Türkiye’ye geçmiş yıllarda yapılmayan tüm hizmetler AK Parti hükümeti döneminde yapıldı. Bu hizmetlerin kesintisiz şekilde devam etmesi için yine bu seçimi kazanacağız. Biz de kenti memleketimize hizmet etmek için talip olduk. Bahçesaray, Gevaş ve Van’a hizmetler yapılıyor ama hala çok eksiklikleri var. Biz de elimizi taşın altına koyup, çalışmaya niyet ederek geldik.”

BİR ÇOK KESİMİN SEVDİĞİ BİR İSİM

Halihazırda Bahçesaray'da yaşayan Orhan, son dönemlerde kentin en çok öne çıkan isimlerinden birisi haline gelirken, Bahçesaray denilince de akla gelen ilk isimlerden birisi haline geldi. Bahçesaray'ın bir kültür elçisi gibi çalışan, kentle ilgili tüm konularda duyarlılık sergileyen Orhan, kültür-sanat alanındaki faaliyetlerde de öne çıkan bir isim olarak dikkat çekiyor. Daha önce de Bahçesaray'dan belediye başkanlığı başvurusu yapıp o dönem Türkiye'nin en genç belediye başkan adayı olmuştu. 

Pençe-Kilit bölgesinden acı haber: 1 astsubay şehit oldu! Pençe-Kilit bölgesinden acı haber: 1 astsubay şehit oldu!
Editör: TE Bilisim