Düzce deplasmanına giden Amedspor’a günün en güzel haberi, Sarıyer maçından sakatlanan ve hızlı ve alternatif tıp tedavisi ile iyileştirme süreci hızlanan Dijlan Aydın’dan geldi. 

B31C0953 Fdb6 4F78 A42B 5C928F4F7F25Diyarbakır’da oynanan Sarıyer maçında sahada basmadık yer bırakmayan ve maçın sonlarında sakatlanan Dijlan Aydın’ın, Düzce deplasmanına götürülüp götürülmeyeceği ve götürülse de ilk 11’de oynayıp oynamayacağı merak konusu olmuştu. Kulüp doktoru ve sağlık ekibinin menisküsünde dejenerasyon ve baldırında küçük bir yırtık bulunan Dıjlan için adeta seferber oldu. 

TRT Spor'un şifresiz yayınlayacağı 8 maç belli oldu! İşte maçların programı... TRT Spor'un şifresiz yayınlayacağı 8 maç belli oldu! İşte maçların programı...

Sağlık ekibinin uzmanlardan da görüş alması ve alternatif tıp’tan da yararlanılması ile Dijlan’ın iyileşme süreci hızlanınca Düzcespor maçı kadrosuna dahil edildi. Dijlan’ın hızla iyileşip formasına kavuşması takımdaki arkadaşları ve teknik ekibi olduğu gibi taraftarları da mutlu etti. Dijlan’ın yarın büyük ihtimal ile ilk 11’de olması bekleniyor. 

Kaynak: Çermik Gazetesi