ŞEHRİVAN HABER - BARIŞ DÖNMEZ

“ERDOĞAN 28 MAYIS’TA BİR TERCİH DEĞİL, BİR ZARURETTİR”

Recep Tayyip Erdoğan, siyasi hayatı boyunca birçok zorluğa meydan okumuş ve bugüne kadar büyük başarılara imza atmış ender bir lider olduğun belirten Arvas, “Başarıların arkasında şüphesiz milletin teveccühü ve desteği vardır. Geride bıraktığımız seçimlerde Milletimizin tercihi ile Cumhurbaşkanlığı seçimi az bir farkla ikinci tura kalmış, bunun yanında AK Parti milletvekili dağılımında Türkiye Büyük Millet Meclisinde güçlü bir avantaj elde etmiştir.  Türkiye’nin ileriye doğru güçlü adımlar atması, hepimizin geleceği açısından çok önemlidir. Bu da ancak güçlü ve dünyayı bilen bir devlet adamı ile mümkündür. Dolayısıyla Recep Tayyip Erdoğan 28 Mayıs’ta bir tercih değil, bir zarurettir. Bu mesuliyet ile seçim gününe kadar soluklanmadan dağ, bayır giderek, kapı kapı dolaşarak, ulaşabildiğimiz tüm hemşerilerimizden Sayın Cumhurbaşkanımız adına destek isteyeceğiz. “

“ERDOĞAN'IN LİDERLİĞİ, KÖPRÜ GÖREVİ GÖRMEKTEDİR”

Türkiye’de siyasi ve ekonomik istikrar sağlandığını belirten Arvas, “Kararlı, güçlü liderliği her dönem yatırımcılara ve iş dünyasına güven vermiştir. Bu sayede önemli ekonomik gelişmeler kaydedilmiştir. İstikrarlı büyüme, işsizlik oranlarının düşmesi, altyapı ve üst yapı projelerinde AK Parti her dönem kendi ile yarışmıştır. Türkiye'nin ekonomik büyümeye devam etmesi ve refah seviyesinin artması ancak Recep Tayyip Erdoğan ile mümkündür. Türkiye’nin karmaşık bir siyasi ortama sahip olması, denge ve istikrar gerektirir. Erdoğan'ın liderliği, farklı siyasi grupları bir arada tutmak için köprü görevi görmektedir. Toplumsal farklılıkları dengelemek ve uzlaşmaya yönelik politikalar izlemek, toplumsal huzurun sağlanması için önemlidir. Erdoğan'ın liderlik yetenekleri, siyasi dengenin korunmasına katkıda sağlamaktadır.” Cümlelerini kullandı.

ERDOĞAN, KENDİNİ MİLLETİNE ADAMIŞ LİDERDİR”

Arvas, Cumhur İttifakı, seçim sürecinde güçlü ve istikrarlı bir yönetim anlayışıyla, birlik içinde hareket etmiş, ortak hedeflere odaklanarak, ülkemizin önündeki engelleri aşmayı taahhüt etmiştir. Bizde milletçe Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Türkiye'nin politik arenada daha güçlü bir konuma gelmesine katkı sağlamalı, içerde ve dışarda sürdürdüğü mücadeleye destek olmalıyız. Tüm dünyanın yakından tanıdığı bildiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendini milletine adamış liderdir. Türkiye’nin kalkınması ve güçlenmesi için büyük çaba sarf etmiştir. İstikrarlı liderlik, güçlü ekonomi ve uluslararası ilişkilerdeki başarılarıyla tanınan saygın bir devlet adamıdır. Özellikle dış politikada aktif bir rol üstlenerek, başta ülkemiz olmak üzere, Müslüman ve mazlum ülkelerin çıkarlarını kararlılıkla savunmuş, bölgesel barış ve istikrarın sağlanmasına öncü olmuştur.” Dedi.

“ERDOĞAN DÜNÜN VE BUGÜNÜN DEĞİL, YARININ DA GÜÇLÜ LİDERİDİR”

CHP Van’da 14 Mayıs’ta vekilliği, 2. turda ise büyük bir oy kaybetti! CHP Van’da 14 Mayıs’ta vekilliği, 2. turda ise büyük bir oy kaybetti!

Bağımsızlık, milli çıkarlar ve adalet temelinde yeniden şekillenen dış politikamız sayesinde ülkemizin dünyada itibarı artmış, Türkiye dış politikada daha etkin bir aktör haline geldiğini aktaran Arvas, “28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi ülkemizin refahı ve geleceği ile yakından ilgilidir. Sürdürülebilir bir büyüme ve istikrar, Türkiye'nin kalkınması için hayati öneme sahiptir ve Erdoğan'ın liderlik tecrübesi bu alanda önemli bir avantajdır. Dolayısıyla Recep Tayyip Erdoğan dünün ve bugünün değil, yarının da güçlü lideridir.” İfadelerini kullandı.