ŞEHRİVAN HABER: FATMA NUR POLATCAN

Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Kararnamesine ile Yozgat’ın Sorgun ilçesine kaymakam olarak atanan İpekyolu eski Kaymakamı İhsan Emre Aydın bugün Van’a veda ediyor. Aydın, kentten ayrılmadan bir veda mesajı paylaşırken, mesajında “İpekyolu ilçesine olan sevgim ve bağlılığım hiçbir zaman azalmayacak” dedi. 

“İPEKYOLU İLÇEMİZİN DAHA DA GELİŞMESİ VE KALKINMASI İÇİN ÇABA GÖSTERMEK BENİM İÇİN BÜYÜK BİR MUTLULUK OLDU”

Aydın, İpekyolu için çaba göstermenin kendisine mutluluk verdiğini dile getirerek, “Bugün sizlerle veda etmek üzere buradayım. İki yıl boyunca İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili olarak görev yapmak benim için büyük bir onur ve gurur kaynağı oldu. Bu süre zarfında sizlerle birlikte çalışmak, İpekyolu ilçemizin daha da gelişmesi ve kalkınması için çaba göstermek benim için büyük bir mutluluk oldu” dedi. 

253 kuş türüne ev sahipliği yapan parkın inşası tamamladı! 253 kuş türüne ev sahipliği yapan parkın inşası tamamladı!

“BİRÇOK ALANDA ÖNEMLİ PROJELERİ HAYATA GEÇİRME İMKANINA SAHİP OLDUK”

İlçe için birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirten Aydın, “Göreve geldiğimizden bu yana alt yapıdan üst yapıya, eğitimden sağlığa, kültürden çevreye birçok alanda önemli projeleri hayata geçirme imkanına sahip olduk. İlçemize değer katan bu projeleri, gelecek nesillere güzel bir miras olarak bıraktığımızı düşünüyorum. Sizlerin desteği, katkısı ve güveni olmadan bu projeleri gerçekleştirmemiz mümkün olmazdı. İpekyolu halkıyla birlikte el ele vererek, sorunları çözmeye ve yeni fırsatlar yaratmaya çalıştık. Bu birliktelik sayesinde İpekyolu ilçesi daha da güçlendi ve kalkındı” diye konuştu. 

AYDIN: İPEKYOLU İLÇESİNE OLAN SEVGİM VE BAĞLILIĞIM HİÇBİR ZAMAN AZALMAYACAK

Aydın, İpekyolu ilçesine sevgisinin hiç bitmeyeceğini aktararak şunları söyledi: “Ancak her ayrılık bir veda gerektirir. Son yayınlanan Mülki İdare Amirleri Kararnamesine ile Yozgat’ın Sorgun ilçesine atanmış bulunuyorum. Bugün görev süremizin sona erdiği anlamına geliyor. Önümüzde başka görevler ve sorumluluklar olduğunu biliyoruz. Ancak şunu bilmenizi istiyorum ki, İpekyolu ilçesine olan sevgim ve bağlılığım hiçbir zaman azalmayacak. Sizlerle yaşadığımız güzel anıları, ortak projelerimizi ve beraber geçirdiğimiz zamanları her zaman içimizde taşıyacağımızı bilmenizi istiyorum.”

“İPEKYOLU İLÇESİ İÇİN DAHA BİRÇOK POTANSİYEL VE FIRSAT OLDUĞUNA İNANIYORUM”

Aydın, veda mesajında sözlerini şöyle tamamladı: “Yaptığımız çalışmaların sadece bir başlangıç olduğunu düşünüyorum. İpekyolu ilçesi için daha birçok potansiyel ve fırsat olduğuna inanıyorum. Sizlerin desteğiyle bu potansiyeli daha da ortaya çıkaracak, ilçemizi daha da ileri taşıyacak olan meslektaşlarıma başarılar diliyorum. Hepinize teşekkür etmek istiyorum. Bana gösterdiğiniz destek, güven ve katkılarınız için minnettarım. İpekyolu ilçesinin güzelliğine, zenginliklerine ve insanlarına olan sevgim hiçbir zaman azalmayacak. Tüm hemşehrilerime selam ve saygılarımı iletiyorum. Kalın sağlıcakla… Saygılarımla.”