Amedspor'un şampiyonluk maçını canlı yayınlayacak kanal belli oldu! Amedspor'un şampiyonluk maçını canlı yayınlayacak kanal belli oldu!

TFF 2.Lig Beyaz Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Vanspor geçtiğimiz hafta en büyük rakiplerinden biri olan 1461 Trabzon’u 1-0 yenerken lider Erokspor’un da Diyarbekirspor’a yenilmesiyle zirveye bir adım daha yaklaştı. Hafta sonu oynanacak olan Erokspor maçı öncesi Vanspor yönetimi ve AK Parti Van Milletvekilleri Burhan Kayatürk ile Kayhan Türkmenoğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk ve AK Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu’nun katılımlarıyla Van özelinde, Vanspor için bir araya gelindi.

YILMAZ’DAN ŞAMPİYONLUK YOLUNDA VANSPOR’A TAM DESTEK!

AK Parti Van Milletvekilleri, Kulüp Başkanı Feyat Kıyak ve Genel Sekreter Fatih Sarp ile birlikte Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a Vanspor forması takdim edildi. Şampiyonluk yolunda Vanspor’a tam destek olacaklarını dile getiren Cumhurbaşkanı Cevdet Yılmaz’a Vanspor’a olan ilgisinden dolayı teşekkür edildi.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ